Wszystko zaczęło się od inicjatywy naszego Kierownika Produkcji i Projektowni, Rafała Szczuki, człowieka o wielkim sercu zaangażowanego w akcję Serce Filipka całym sobą również prywatnie. Gdyby nie on i jego nieokiełznana chęć pomocy prawdopodobnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o zbiórce pieniędzy na operację wrodzonej wady serca u jeszcze nienarodzonego małego Filipka. Filipek miał urodzić się z niedorozwojem lewej komory serca (HLHS). Ratunkiem była dla niego bardzo kosztowna operacja w niemieckiej klinice w Munster. 

Nasze wsparcie polegało na przekazaniu na charytatywną licytację Cegiełek Miłości, czyli stworzonych przez nas statuetek 3D z unikatowym wzorem przygotowanym specjalnie dla małego Filipka. Cegiełki powstały w ilości łącznie sześciu sztuk, każda z nich miała symbolizować jeden tydzień do zbliżającej się operacji pomagając w ten sposób w odliczaniu pozostałego czasu. Licytacje odbywały się raz w tygodniu na oficjalnej stronie akcji Serce Filipka na Facebooku. 

Dodatkowo udzielaliśmy wsparcia marketingowego promując całą akcję w internecie.

Stworzyliśmy także film video przedstawiający proces powstawania Cegiełki Miłości

 

Bardzo się cieszymy, że cała akcja cieszyła się takim zainteresowaniem. Dziękujemy Wam, naszym wspaniałym klientom, za zaangażowanie w tą akcję oraz za udział w licytacjach Cegiełek Miłości. Łącznie udało się Wam zebrać 1560 zł, z czego największym sukcesem okazała się licytacja Cegiełki Miłości nr 5, która została kupiona za kwotę aż 500 zł! Bez Was to by się nie udało. Jeszcze raz dziękujemy!