Dzisiejsza recenzja dotyczy kryształu 3D Obrączki Miłości 3D

Została napisana przez blogerkę Joannę. Zapraszamy Was do przeczytania recenzji tego pięknego prezentu ślubnego:


Firma Krysztaly3D.pl świadczy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz kryształów 3D. Wykonują w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Kryształy 3D można wybierać wg okazji: prezent dla Niej, dla niego, dla mamy, dla taty, na rocznicę, na chrzciny, prezenty ślubne, Dzień Kobiet, Walentynki, Pierwsza Komunia Święta, Boże Narodzenie. Ponadto według wzoru: zdjęcia w szkle (w technice 2D lub 2.5D/3D), a także modele 3D z kategorii: kwiaty, uczucia, religijne, zwierzęta, pojazdy, ślub, świąteczne, pamiątki z Podlasia i inne. Dodatkowo można zamówić akcesoria do kryształów 3D, a mianowicie podstawki LED szklane lub z tworzywa.

prezent dla młodej pary

Przesyłka tak jak poprzednia dotarła do mnie bardzo szybko. Była dobrze, bezpiecznie zapakowana, dlatego nie uległa żadnemu uszkodzeniu. Kryształ 3D umieszczony jest w przepięknym, solidnie wykonanym granatowym pudełeczku, które w środku wyścielone jest również granatowym aksamitem.

prezent ślubny

Kryształ 3D zgodnie z opisem ma wymiary 15 cm x 5 cm x 5 cm. Szkło zostało dokładnie oszlifowane, na rogach ma bardzo ładne wykończenia. Z kolei napis jak i serduszko z obrączkami zostały efektywnie wykonane. Cenię sobie to, że można dodać dowolny napis i wielkość czcionki dlatego wykorzystałam to jako prezent dla Państwa Młodych, a nie prezent dla rodziców w dniu ślubu.

prezent na ślub

Napis jest dość długi:

"Marii i Łukaszowi
wszystkiego
najlepszego
na nowej
drodze życia.
Spełnienia marzeń,
zdrowia, radości
oraz samych
szczęśliwych
i pogodnych dni
w życiu"

Dzięki wyraźnej i dużej czcionce jest czytelny nawet z większej odległości. Dodatkowo pudełeczko jest solidnie wykonane dlatego nie będzie wymagało dodatkowej oprawy.

pomysł na prezent ślubny

Do paczuszki dołączona była koperta, która zawierała folder reklamowy, list z podziękowaniami za zakup oraz bordowa ściereczka do czyszczenia kryształów 3D z wytłoczonym logiem Kryształy3D.pl. Całość robi naprawdę dobre wrażenie. Prezent na pewno zrobi furorę wśród gości weselnych :)


zdjecie blogerki

O AUTORCE

O sobie mówi: "Studentka uwielbiająca podróże. Blogowanie stało się moją pasją, gdyż dzięki temu mogę testować i opiniować różnorodne produkty. Zaczynając od kosmetyków, po produkty, które mogą stać się świetną inspiracją na prezenty dla bliskich." Joanna B. prowadziła blog od lutego 2014 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już prowadzony. Wcześniej dostępny był pod adresem http://momentforme89.blogspot.com