Blogerka Green przygotowała dla Was kolejną recenzję.

Tym razem jest to Koniczynka Miłości. Green na co dzień prowadzi blog Keep Calm And Stay Blonde, zobaczcie jak ocenia nasz kryształ 3D, który zamówiła dla swojej przyjaciółki.


Dziś chciałabym przedstawić kryształ 3D Koniczynka Miłości 3D
Już jakiś czasem temu chciałam ją zamówić, ale była chwilowo niedostępna, co oznacza pewnie, że nie tylko w moje gusta trafiła idealnie i rozeszła się jak świeże bułeczki. Na szczęście już jest!
Tak się prezentuje:

prezent dla przyjaciółki

Dedykacja, jaką wybrałam, to:

„Przyszłość należy do tych,
którzy wierzą w piękno swoich
marzeń”

prezent dla koleżanki

Została stworzona z myślą o mojej przyjaciółce. Ten kryształ 3D ma wiele znaczeń. Koniczynka, symbolizująca szczęście, zrobiona z czterech serc symbolizujących miłość. Całość dopełniają malutkie listki, które znajdują się przed serduszkami.

Bardzo podoba mi się to, że serduszka sprawiają wrażenie takich lekkich, delikatnych, jakby unosiły się w tym szkle, wygląda to tak:

pomysł na prezent dla przyjaciółki

pomysł na prezent dla koleżanki

prezent na urodziny dla przyjaciółki

prezent na urodziny dla koleżanki

Również próbowałam uchwycić listki, które są świetnym dopełnieniem tej koniczynki:

prezent na urodziny

prezent urodzinowy

Całość zapakowana w niebieskie, eleganckie pudełeczko, wraz z ulotką firmy, oraz ze ściereczką, która doskonale czyści kryształy 3D, ale również świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami na np. okularach.

prezent urodzinowy dla koleżanki

Uważam, że motyw zawarty w tym krysztale 3D jest dość uniwersalny, ponieważ doskonale nadaje się na urodziny, na walentynki (motyw serduszek w koniczynce), ale również dla osoby, której chcemy życzyć szczęścia (motyw czterolistnej koniczynki).

Co najważniejsze, przyjaciółce się BARDZO spodobała, a co jest ważniejsze w prezencie, niż zadowolenie obdarowanej osoby?


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Małgorzata Wykrota - Green - prowadzi blog Keep Calm And Stay Blonde od 2013 roku.

Sama o sobie mówi: "Jestem tu po to, żeby pokazać wam moją kolekcję gadżetów, która stale się pogłębia, ale również oceniać różne produkty, i dzielić się tym, co mi w oko wpadnie :)"