7 listopada z okazji powstania nowego produktu zaprosiliśmy naszych klientów na Beta Testy.

Zgłosiły się trzy Panie, które otrzymały od nas do testów Koronkowe Serce 3D w krysztale 10x7x4 cm. W zamian poprosiliśmy je o napisanie recenzji tego produktu.
Pierwszą recenzję otrzymaliśmy od Pani Korneli. Możecie zapoznać się z nią poniżej.


Na wstępie chciałabym podziękować Krysztaly3D.pl za możliwość przetestowania nowego produktu, zwłaszcza tak pięknego.
Zacznijmy od początku. Już samo opakowanie jest bardzo atrakcyjne, od razu wiadomo, że w środku jest coś subtelnego, można powiedzieć eleganckiego. Opakowanie jest to granatowe sztywne pudełeczko, etui w środku wyściełane aksamitem, na którym statuetka ślicznie wygląda. W etui znalazłam też ściereczkę do czyszczenia statuetki, jak dla mnie strzał w 10, nie trzeba zastanawiać się, czym wytrzeć produkt żeby go nie porysować.
Przejdźmy do najważniejszego, czyli do kryształu 3D :) Gdy go pierwszy raz ujrzałam po otworzeniu opakowania od razu mi się spodobał, Koronkowe Serce 3D w jej środku wydaje się być takie delikatne. Ta nazwa naprawdę znakomicie oddaje charakter kryształu 3D. Produkt jest solidnie wykonany, jest dość ciężki, ale to dobrze bo się nie przewróci, tylko jest stabilny. Jest wykonany precyzyjnie, nie ma żadnych zarysowań, grawer widać dobrze. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. To, że kryształ 3D nie jest całkowicie prostokątny pogłębia efekt 3D. Serce ma piękny wzorek, wszystko idealnie się komponuje, nie występuje efekt przedobrzenia. Wszystko tworzy harmonię.
Kryształ 3D jak wiadomo jest znakomitym pomysłem na prezent i nadaje się na bardzo wiele okazji, gdyż w zależności od niej możemy dobrać odpowiednią dedykację. Produkt ten właśnie też ze względu na możliwość dodania własnej dedykacji bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ to właśnie przez te nasze słowa kryształ 3D staje się prezentem od serca. Dlatego też produkt nadaję się zarówno na imieniny, urodziny, walentynki, rocznice czy podarek dla bliskiej osoby bez szczególnej okazji.
Mój kryształ 3D będzie prezentem dla mojego męża na rocznicę ślubu, która będzie w styczniu. Dlatego teraz musi jeszcze niestety pobyć troszkę czasu w ukryciu i jest podziwiany tylko przeze mnie :) Ale już niedługo zajmie honorowe miejsce w naszym domu :)
I jeszcze jedna kwestia co do oceny sklepu, kreator tworzenia naszej dedykacji jest prosty w obsłudze dzięki czemu osoby w każdym wieku sobie z tym poradzą. Całość procesu zamówienia także przebiega bezproblemowo i co najważniejsze przesyłka doszła ekspresowo i w całości.
Produkt oceniam na 6 z plusem :) Biorąc pod uwagę skalę szkolną :).

Kornelia
profil na Facebooku