Ostatnią recenzję Koronkowego Serca 3D otrzymaliśmy od Pani Joanny.

7 listopada z okazji powstania nowego produktu zaprosiliśmy naszych klientów na Beta Testy.
Zgłosiły się trzy Panie, które otrzymały od nas do testów Koronkowe Serce 3D w statuetce o rozmiarze 10x7x4 cm.
W zamian poprosiliśmy je o napisanie recenzji tego produktu.
Efektem współpracy jest ostatnia już recenzja, którą możecie przeczytać poniżej.


Coroczny problem co kupić na prezent gwiazdkowy Mamie w tym roku został rozwiązany dzięki uprzejmości firmy Krysztaly3D.pl :) Jako przedmiot testów (który najważniejszy test przejdzie 24 grudnia) dostałam prześliczna statuetkę Koronkowe Serce 3D, na której mogłam wybrać dowolny grawer.
Prawdę powiedziawszy gdybym miała wybierać z bogatej oferty sklepu, także wybrałabym to śliczne serduszko albo jeden z przepięknych kwiatów, ale na szczęście te rozterki zostały mi oszczędzone.
Zacznijmy jednak od procesu zamawiania, który jest banalnie prosty. Wchodzimy na stronę, wybieramy interesujący nas kryształ 3D (myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - są prezenty dla Niej, dla Niego, dla babci, Dziadka, Mamy, Taty, a ceny zaczynają się już od 89 zł) a następnie dedykację jaką chcemy na niej umieścić.
Żeby nie było niedomówień, wybrany napis od razu widzimy na statuetce i jesteśmy pewni jak się będzie na niej prezentował :) A do wyboru mam kilkanaście stylów i kilka wierszy dowolnego wpisu. Kiedy dedykacja jest już gotowa, klikamy zamów i w dwa dni po opłaceniu (tak było w moim przypadku) kurier z przesyłką jest już u naszych drzwi (wg. strony dla tego kryształu 3D firma potrzebuje 2 dni na realizację).
Dodatkowo prezent można wysłać bezpośrednio do adresata, wtedy paragon trafia na nasza skrzynkę mailową, a obdarowana osoba może cieszyć się ślicznym prezentem :)
Kryształ 3D przychodzi w wyściełanym, sztywnym, bardzo eleganckim granatowym pudełku. Wystarczy je obwiązać wstążką i prezent gotowy. Mimo niewielkich wymiarów jest ciężki i solidny co dla mnie jest wielkim plusem (przy wymiarach 10x7x4 cm waży prawie 700 gramów), bo dzięki temu nie wywróci się i nie spadnie z półki, a do tego wygląda bardzo elegancko i porządnie.
Koronkowe Serce 3D jest super, bardzo delikatne i trójwymiarowe (efekt 3d) – jest po prostu śliczne. Od strony napisu wypukłe, a od tylu wklęsłe :) Jest bardzo misternie wyrzeźbione :) jest tak ładne, że chciałabym żeby święta były już jak najszybciej i żebym jak najszybciej wraz z bratem mogła wręczyć je Mamie, bo jestem pewna, że z takiego nietuzinkowego prezentu na pewno się ucieszy :) Polecam wszystkim zakupy na Krysztaly3D.pl bo to sklep godny zaufania, sprzedający prześliczne przedmioty, które uradują każdego (gdyby nie grawer dla Mamy z chęcią bym ten kryształ 3D zachowała dla siebie;)).
Joanna
profil na Facebooku