Obrączki jako motyw przewodni w Podziękowaniach dla Rodziców

1 2 3 4 5

Obrączki jako symbol miłości i wierności stanowią ważny element na ślubie. Dzięki swemu okrągłemu kształtowi, który nie ma ani początku ani końca, wyraża wieczność i nieskończoność uczuć. Dlatego nie może ich zabraknąć również w Podziękowaniach dla Rodziców. Jeżeli stawiasz na klasykę, zobacz jak motyw obrączek został wykorzystany do stworzenia Podziękowań ślubnych - Obrączek Miłości.

Z tego artykułu dowiesz się jak powstał pomysł wykorzystania obrączek do stworzenia klasycznych Podziękowań dla Rodziców. Jak wygląda kryształowa statuetka z modelem i dedykacją oraz gdzie można ją kupić. Dodatkowo zapoznasz się z opiniami naszych Klientów, którzy kupili i podarowali ten prezent dla Rodziców

Jak powstał pomysł na Obrączki Miłości?

Podczas uroczystości zaślubin Młodzi wymieniający się obrączkami składają sobie przyrzeczenie bycia ze sobą na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie, dopóki śmierć ich nie rozdzieli. Od tego dnia te dwa złote krążki towarzyszyć będą młodej parze codziennie. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć Kryształ 3D z motywem obrączek wkomponowanym w serce. Nazwaliśmy go Obrączkami Miłości. Byliśmy pewni, że jest to dobry pomysł na podziękowanie dla rodziców. Ten wzór jak żaden inny będzie przywodzić rodzicom na myśl ten wspaniały dzień. Wasz Ślub i Wesele pozostanie w ich pamięci na zawsze, a kryształowa statuetka będzie subtelnie przywoływała te piękne wspomnienia.

Obejrzyj jak motyw obrączek w sercu wygląda z rożnych stron klikając w poniższy link:

Zobacz jak motyw obrączek w sercu został wykorzystany do stworzenia wyjątkowych Podziękowań dla Rodziców

Jak wygląda Kryształ 3D Obrączki Miłości i gdzie można go kupić?

Obrączki Miłości dostępne są w rożnych formatach. Sprawdź, który z nich najbardziej przypada Ci do gustu oglądając zdjęcia poniżej. 

Statuetki Obrączek Miłości są dostępne w następujących rozmiarach:

Natomiast jeżeli interesuje Cię cała oferta ślubna zajrzyj do sklepu internetowego po więcej szczegółów.

Którą dedykację wygrawerować w Krysztale 3D?

Pod pięknym modelem obrączek umieszczonych wewnątrz serca, znajduje się pole na podziękowania dla rodziców. W miejscu przeznaczonym na życzenia dodaj szczere słowa płynące prosto z wnętrza. Sprawisz, że wzruszona mama nie powstrzyma łez czytając umieszczoną na statuetce dedykację, a ojcowskie serce z pewnością przepełni duma. Wiemy doskonale, że czasami trudno jest przelać uczucia w słowa, dlatego postanowiliśmy zebrać najlepsze życzenia w jednym miejscu. Znajdziesz je w osobnym artykule - życzenia na ślub dla rodziców

Co mówią klienci o takim pomyślę na Podziękowania dla Rodziców? 

Poniżej możesz przeczytać, co nasi klienci sądzą o takim pomyśle na prezent ślubny dla rodziców w ramach podziękowań.

 • Bardzo polecam, bardzo fajny prezent dla rodziców, super pamiątka,
  bardzo dobrze wykonane.
  Jeszcze raz polecam.
 • Fajny prezent. Osoby obdarowane pozytywnie zaskoczone! Polecam.
 • Bajeczna statuetka !!! Rewelacyjna robota, najpiękniejsza rzecz jaką widziałam w życiu !!!
 • Piękna oryginalna efektowna.
 • Wspaniały prezent!!! Zdecydowanie najlepsza forma podziękowania, a jej głównym atutem jest elegancja, ponadczasowość i niewysoka cena. Gorąco polecam, ponieważ nie tylko sam produkt jest świetny, ale także opakowanie!
 • Statuetki przepiękne, idealny prezent dla rodziców na podziękowanie.
 • Profesjonalizm w każdym calu.Polecam serdecznie.
 

Podsumowanie

Kryształowa statuetka Obrączki Miłości jest bardzo wymowną i tradycyjną formą prezentu. Została zaprojektowana z myślą jako podarunek z okazji Ślubu. Subtelny grawerunek podkreśli istotę słów dedykacji. Rodzice będą poruszeni i docenią Wasze podziękowania.