Zastanawiasz się jaki prezent dla dziewczyny? Blogerka Aneczka przygotowała recenzję kryształu 3D Goździk 3D.

Na co dzień prowadzi ona blog Testuję, smakuję i oceniam.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jej opinią:


Podejrzewam, że każda kobieta lubi dostawać kwiaty. Ja uwielbiam, a zwłaszcza takie, które będą zawsze świeże. A najlepiej takie, które będą już na zawsze uwiecznione i tylko dla mnie!
Taki właśnie kwiat wraz z dedykacją dla mnie otrzymałam od Kryształy3D.pl

Goździk, bo o nim mowa, jest uwieczniony w solidnym krysztale 3D. Jego urok codziennie mnie zachwyca. Delikatność i powab widać w każdym calu kryształu 3D.

prezent dla kobiety

Grawerunek techniką 3D jest dokładnie wykonany. Wymiary kryształu 3D to 15x5x5 cm z zaokrąglonym czubkiem. Pąk goździka tworzy bardzo ładny wachlarz jego płatków. Zawsze żywy i świeży...

pomysł na prezent dla kobiety

Każdy kryształ 3D, który możecie własnoręcznie zaprojektować w konfiguratorze na stronie produktu możecie spersonalizować uzupełniając ją wierszem lub wyznaniem miłosnym. Ja natomiast wybrałam bardzo ładny wierszyk, wspominający niedawny Dzień Kobiet.

Kobieta jest jak piękny kwiat,
Patrzy i zachwyca się nią cały świat.

prezent na dzień kobiet

Tak się prezentuje z różnych stron.

pomysł na prezent na dzień kobiet

Każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, bo każda z Nas na to zasługuje. Ten kryształ 3D jest wspaniałym i trafionym w dychę prezentem od Waszych najbliższych, bo posiadanie goździka, który jest wieczny sprawi właśnie, że poczujecie się spełnione przy Waszych ukochanych.
Tak więc Panowie do roboty! Sprawcie, aby Wasze Kobiety poczuły się tak, jak na to zasługują.

prezent dla kobiety

Moja ocena: 10/10


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Anna Modzelewska prowadzi blog Testuję, smakuję i oceniam od 2012 roku.

Sama o sobie: "Jestem szczęśliwą mamą i spełnioną żoną ;) W blogu staram się opisywać kosmetyki, produkty jak i żywienie naszego małego szczęścia. Testuję kosmetyki i produkty w codziennym użytku domowym, jak również produkty ozdobne, które są elementem naszego mieszkania. Opiniuję, recenzuję i oceniam... A opinie robię rzetelne."