Karoca jako motyw przewodni w prezentach ślubnych

1 2 3 4 5 6

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego i niedosłownego na prezent dla Rodziców, to może do gustu przypadnie Ci statuetka z karocą ślubną?
Dzięki temu tekstowi zobaczysz jak wyglądają pamiątki z karocą. Dowiesz się gdzie znajdują się dedykację dla Rodziców i co myślą o Krysztale 3D z karocą inni Klienci.

Jak wygląda Kryształ 3D z karoca ślubną?

Tego wyjątkowego dnia każda Panna Młoda chce poczuć się jak prawdziwa księżniczka – być tą najpiękniejszą kobietą na przyjęciu, olśnić wszystkich urodą i najdrobniejszym detalem perfekcyjnie przygotowanej imprezy. Wraz ze swym małżonkiem być w centrum zainteresowania wszystkich gości. Elegancka karoca jest jednym z atrybutów głównej pary. Pięknie zaprzężony powóz weselny uwieczniony w statuetce będzie nietuzinkowym pomysłem na prezent ślubny dla rodziców.

Wzór Karoca 3D jest dostępna w dwóch różnych formatach i wykończeniach krawędzi.

Na zdjęciach przedstawiamy jak one wyglądają.

Dużo miejsca na dedykację, ale którą wpisać?

Dedykacja to bardzo ważny element w każdej statuetce. Poniżej wzoru karocy znajduje się na nią miejsce. Przestrzeni jest dużo, więc możesz wypisać wszystkie rzeczy, za które chcesz podziękować swoim Rodzicom. Jeżeli nie wiesz co napisać to zapraszamy do skorzystania z naszej bazy najlepszych dedykacji na prezent ślubny dla Rodziców.

Opinie dotyczące prezentu ślubnego dla Rodziców wystawione przez inne pary. 

Tak nasi kliencie wypowiadają się na temat statuetki Karoca 3D:

 • Solidne wykonanie.
  Nic dodać nic ująć :)
 • Towar perfekcyjnie wykonany
  i na dodatek dostarczony ekspresowo, miły kontakt oraz obsługa klienta.
  Polecam, polecam... i jeszcze raz polecam!!!
 • Wszystko naprawdę super - robią ładne rzeczy, a obsługa to fenomen. Wszystko na czas albo nawet szybciej.
 • Naprawdę udany zakup. Wspaniały kontakt ze Sprzedającym, szybka pomoc, błyskawiczna realizacja. Zamówioną statuetkę już otrzymałam, wygląda przepięknie. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Polecam
 • Polecam zakupy w tym sklepie, pełny profesjonalizm. Towar bardzo dobrze wykonany w estetycznym opakowaniu, błyskawiczna realizacja.
  Naprawdę warto.
 

Podsumowanie

Karoca 3D to niestandardowy podarunek z okazji Ślubu, jednak intencja wyrażona w dedykacji sprawi, że statuetka idealnie sprawdzi się jako prezent ślubny na podziękowanie dla rodziców. Będą zaskoczeni nietypowym pomysłem, a sam motyw zachwyci dokładnością i detalami. Z pewnością poruszy ich myśl, że ich córeczkę, jeszcze wczoraj małą księżniczkę, czeka wspaniała podróż jaką jest małżeństwo.