Przedstawiamy Wam recenzję Zdjęcia 2D przygotowaną przez blogerkę Green.

Prowadzi ona blog Keep Calm And Stay Blonde. Sprawdźcie jak można w ciekawy sposób wykorzystać możliwość grawerowania zdjęć 2D.

Zapraszamy Was do zapoznania się z recenzją Zdjęcia 2D :)


Dziś w roli głównej ta oto piękność:

prezent dla chłopaka


Ale od początku.
W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, w którym musi się rozstać ze swoją pierwszą prawdziwą motoryzacyjną miłością, czyli swoim pierwszym własnym samochodem.
To moment, w którym chciałoby się zatrzymać czas i go ‘unieśmiertelnić'.
Jaka w tym rola nas, kobiet?

Już mówię.
Przeglądając gamę wszystkich kryształów 3D na stronie Kryształy 3D znalazłam tę z możliwością wygrawerowania własnego zdjęcia. Wpadł mi do głowy taki pomysł, aby uwiecznić samochód mojego mężczyzny właśnie przez wygrawerowanie go w krysztale 3D! Dzięki temu stał się nieśmiertelny!
No i trochę łatwiej jest się rozstać z oryginałem :P

Fotokryształ 2D prezentuje się tak:

prezent dla chłopca

Z trochę innej perspektywy:

prezent dla męża

prezent dla mężczyzny

I od tyłu prezentuje się tak samo pięknie!:

prezent dla niego

A tak prezentuje się w łagodniejszym świetle:

pomysł na prezent dla chłopaka

pomysł na prezent dla mężczyzny

Gustowne opakowanie wraz ze ściereczką, dzięki któremu nie musiałam się martwić jak zapakować prezent:

pomysł na prezent dla męża

Jest pięknie wykonana. Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy, to dbałość o szczegóły. Od antenki, po zagłówki, kierownicę, a nawet kamerkę, która jest malutka! A widoczna jest idealnie.

Mój mężczyzna jest bardzo zadowolony!

To taki prezent prosto z serca. Z jednej strony gustowny, trwały, pięknie wykonany, z drugiej zaś nieprzypadkowy, bo nawiązuje do tego, co osoba obdarowana kocha.

Plusem jest również to, że nie trzeba martwić się o tło, bo firma je dokładnie wycina i to w bardzo szybkim tempie!

Rano wysłałam zdjęcie, wieczorem mogłam już zobaczyć dokładnie jak wygląda projekt samochodu w krysztale 2D bez tła. Kolejnego dnia Fotokryształ 2D był już w rękach poczty. Nie zdążyłam się obejrzeć, a miałam ją w domu.

Dla potwierdzenia efektu idealnego zachowania szczegółów grawerowanego zdjęcia chcę pokazać filmik, na którym można je dokładniej zobaczyć:

Pomysłem na ten kryształ 3D chcę pokazać, że firma daje nam praktycznie nieskończenie wiele pomysłów na prezent. Wygrawerować możemy właściwie nie tylko swoje zdjęcie, nie tylko czyjeś zdjęcie, ale każdą rzecz, która dla nas, lub dla innych jest bardzo cenna, a nie będzie trwać wiecznie.

Tak właśnie zrobiłam i jestem w stanie potwierdzić jedno: błysk w oczach mężczyzny, który zobaczył swój samochód w szkle jest BEZCENNY!


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Małgorzata Wykrota - Green - prowadzi blog Keep Calm And Stay Blonde od 2013 roku.

Sama o sobie mówi: "Jestem tu po to, żeby pokazać wam moją kolekcję gadżetów, która stale się pogłębia, ale również oceniać różne produkty, i dzielić się tym, co mi w oko wpadnie :)"