Dzisiejsza recenzja dotyczy statuetki Fotokryształ 2D w girlandzie Różane Serce, została napisana przez blogerkę Joannę.

Na swoim blogu Momentforme89 opublikowała swoją opinię na temat naszej statuetki.

Zapraszamy Was do przeczytania recenzji tego pięknego prezentu ślubnego:


Zafascynowana statuetkami tworzonymi przez Kryształy 3D postanowiłam zamówić statuetkę z okazji 30 rocznicy ślubu cioci i wujka. Wybór padł na statuetkę ze zdjęciem. Znaleźć je można w dziale „Statuetki 3D w podziale wg okazji”, a następnie w Fotokryształ 2D w girlandzie Różane Serce. Spośród kilku wariantów zdecydowałam się na wybór poniższej statuetki ze zdobionymi ścianami. Tak prezentuje się na zdjęciach zamieszczonych na stronie:

Sam etap projektowania był bardzo przyjemny, gdyż zadanie ułatwia nam przejrzysty konfigurator statuetki. Statuetka ma wymiar 15 cm x 12 cm x 5 cm. Natomiast czcionka tekstu to ”Argent” rozmiar 12. Zdecydowałam się na taką czcionkę, ponieważ jest dość wyraźna i zdobiona, co za tym idzie bardziej czytelna tym bardziej, że tekst jest dłuższy. Oprócz imion i daty ślubu całość opatrzona jest pięknym wierszykiem. Na plus warto wspomnieć o szybkim kontakcie z firmą, która chętnie i szybko udzielała porad i rozwiewała wszelkie wątpliwości.

prezent rocznicowy

co na rocznice

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele,
Na całe życie włożona w kościele.

jaki prezent na rocznice

Projektanci Kryształy 3D ułatwili nam zadanie poprzez zamieszczenie na swojej stronie internetowej przykładowych tekstów/wierszyków dopasowanych do danej okazji, a także wielkości statuetki.

pomysł na rocznice

Uzupełnieniem jest zdjęcie ślubne zamknięte w sercu wyścielonym różyczkami zachwycające magicznym wykonaniem. Do rocznicy pozostało niewiele czasu, ale tym nie musiałam się martwić, gdyż cały etap zamówienia i dostarczenia statuetki był błyskawiczny! Może to być świetne rozwiązanie dla osób, które na ostatnią chwilę zdecydują się na skorzystanie z oferty Kryształy 3D na pewno się nie zawiodą! Na dodatek przesyłka była bardzo solidnie zapakowana dzięki czemu statuetka nie uległa zniszczeniu. Nawet etui nie ulegnie uszkodzeniu, gdyż pudełeczko owinięte jest specjalną folią, szczelnie zamknięte w kartonie. Dodatkowo w przesyłce znajdował się katalog firmy z pięknymi i dokładnymi zdjęciami i opisami danych statuetek. Warto również wspomnieć o załączonej bordowej ściereczce z wytłoczonym logiem firmy oraz eleganckim, gustownym etui wyścielonym w środku granatowym aksamitem dzięki czemu nie musimy jej dodatkowo pakować, a całość bardzo ładnie się prezentuje. Starałam się uchwycić statuetkę jak najdokładniej na zdjęciach, jednak zapewniam Was, że w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza i robi ogromne wrażenie.

prezent na 50 rocznice

Bliskie osoby, które miały okazję widzieć już statuetkę są nią zachwycone przyglądając się z zaciekawieniem każdemu nawet najmniejszemu szczegółowi, dlatego mamy nadzieję, że na obdarowanych osobach również wywrze ogromne wrażenie. Uważam, że taka statuetka jest uniwersalnym, niesamowitym, a także oryginalnym i niebanalnym prezentem nie tylko na rocznicę ślubu, ale na masę innych okazji, które na pewno spodobają się obdarowanym osobom i będzie dla nich wspaniałą pamiątką! :)

prezent na 30 rocznice

Dziękuję Kryształy 3D za wspaniałe pomysły! :)


zdjecie blogerki

O AUTORCE

O sobie mówi: "Studentka uwielbiająca podróże. Blogowanie stało się moją pasją, gdyż dzięki temu mogę testować i opiniować różnorodne produkty. Zaczynając od kosmetyków, po produkty, które mogą stać się świetną inspiracją na prezenty dla bliskich." Joanna B. prowadziła blog od lutego 2014 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już prowadzony. Wcześniej dostępny był pod adresem http://momentforme89.blogspot.com