Kolejna recenzja została przygotowana przez blogerkę Magdalenę Chrapkiewicz.

Prowadzi ona blog Rainbow above me jako Chelsea, na którym opublikowała swoją opinię na temat naszego kryształu 3DKoronkowe Serce 3D.

Życzymy Was przyjemnego spędzenia czasu przy recenzji Magnificent day - wonderful gift


Co do tych prezentów - czas w końcu pochwalić się wyrobem z Kryształy 3D :) Ostatecznie, padło na Koronkowe Serce 3D, bo w końcu jest najbardziej uniwersalne:

prezent dla dziewczyny

Tak, tak ... Niedawno obchodziliśmy piękną, 4-tą rocznicę :) Uczczenie jej takim kryształem 3D okazało się świetnym pomysłem. Mimo że jest to prezent typu "zbieraczy kurzu", to jednak miło jest spojrzeć na półkę i przeczytać parę słów, które zawsze poprawiają nastrój :)

Przy okazji, chciałam Wam pokazać mój projekt i jego wykonanie przez Kryształy 3D:

prezent dla chłopaka

Przyznam szczerze, że nie myślałam, że każdy detal będzie tak dokładnie oddany :) Gotowy kryształ 3D praktycznie niczym nie różni się od wykonanego przeze mnie wzoru ♥ Największe wrażenie na mnie, Piotrku i moich najbliższych zrobił jednak efekt 3D :

prezent dla ukochanej dziewczyny

Oryginał recenzji znajdziecie tutaj: Magnificent day - wonderful gift


zdjecie blogerki
 

O AUTORCE
Magdalena Chrapkiewicz prowadzi blog Rainbow above me od 2012 roku.
Sama o sobie: "Blogowanie - to moje drugie życie. Pasja, z której nie mam zamiaru rezygnować. Bycie tutaj, dzielenie się spostrzeżeniami i poznawanie nowych osób - to właśnie sprawia mi wiele przyjemności i pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości :)"