Gołąbki jako motyw przewodni w Pamiątkach ślubu

1 2 3 4 5 6 7

Jednym z bardziej charakterystycznych i ponadczasowych symboli miłości jest para białych gołąbków. Spotkać je można na zaproszeniach, winietkach, a po uroczystości zawarcia ślubu często wypuszczane są na wolność przez nowożeńców. Nie bez powodu są jednym z głównych motywów pojawiających się w tematyce weselnej. Warto wziąć ten motyw pod uwagę przy wyborze Prezentu dla Rodziców. Z tego artykułu dowiesz się jak Pamiątka ślubu z gołąbkami i dedykacją wygląda i jakie wrażenie wywierają na naszych Klientach.

Jak powstał pomysł na Pamiątki Ślubu z gołąbkami?

Gołąbki oznaczają pokój, zrozumienie i przyjaźń, czyli to co jest podstawą miłości. Młodej parze na początku ich drogi wszyscy, w szczególności ich rodzice, chcą życzyć długotrwałego i stabilnego związku. W związku z tym postanowiliśmy pochylić się nad tym motywem i w naszej ofercie sklepowej znajdziesz kryształy 3D ze wzorem takich ptaków trzymających serce oraz wstążki w różnych wariantach. Jest to idealny pomysł na prezent dla mamy i taty w ramach podziękowań ślubnych.

Sprawdź jak wyglądają modele 3D z gołąbkami klikając w poniższe linki:

Pamiątka ślubu z miejscem na Waszą dedykację

Wewnątrz statuetki jest miejsce na własne życzenia na podziękowania dla rodziców. Możesz wpisać własne lub skorzystać z naszej bazy najlepszych dedykacji ślubnych. Wystarczy wybrać najładniejszą z naszego artykułu, dodać swoje imiona, datę ślubu i masz gotowe życzenia do wyjątkowej pamiątki ślubu.
Dodatkowo w Gołąbkach Miłości 3D do wyboru masz różne nagłówki, w zależności od tego komu planujesz podarować prezent. W przypadku, gdy brakuje nagłówka jaki jest potrzeby, nasi graficy są w stanie przygotować odpowiedni napis – wystarczy wysłać do nas wiadomość z taką informacją.

Jak wygląda Prezent dla Rodziców z gołąbkami i gdzie można go kupić?

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciwko potrzeb naszych klientów, dlatego dane wzory dostępne są w różnych wielkościach i wykończeń statuetek. Dodatkowo motyw gołąbków występuje w dwóch wersjach, pod nazwą Gołąbków Miłości 3D oraz Gołąbków 3D.

Wszystkie produkty możesz zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Co mówią klienci o takim pomyślę na Podziękowania dla Rodziców

Kryształowe statuetki z gołąbkami cieszą się nieustającą popularnością, jeżeli chodzi o ślubny prezent dla rodziców na podziękowanie. Nasi klienci entuzjastycznie wypowiadają się o tym wzorze na serwisie Opineo.pl. Poniżej nasze ulubione cytaty:

 • Super produkt, polecam statuetka prezentuje się przepiekanie.
  To mój 2 zakup i znowu wszystko super.
  Polecam
 • Kryształ 3D był piękny, zrobiony
  w sposób w jaki sobie zażyczyłam.
  Jako prezent był strzałem
  w dziesiątkę.
 • Rewelacja !!!
  Jesteśmy z Narzeczonym zachwyceni.
  Nie spodziewaliśmy się, że będą prezentowały się tak pięknie. Jesteśmy w 100% pewni, że Naszym Rodzicom też się spodobają.
 • Produkt wykonany fantastycznie, dokładnie tak jak chciałam, żeby wyglądał. Zapakowany w świetne etui jest idealnym prezentem. Był bardzo dobrze zapakowany, wiec nie miał prawa nawet się porysować. Jestem BARDZO zadowolona, mam nadzieję, że osoby obdarowane statuetka również będą. POLECAM!
 • prezent bardzo ładny, rodzice zadowoleni, fachowe wykonanie, pudełko gustowne polecam serdecznie
 • Doskonale, nic więcej nie trzeba dodawać. Eleganckie wykonanie,
  bez zarzutu, bardzo gustowne etui
  na statuetkę.

Podsumowanie

Poniżej mały bonus, dwa filmy, które prezentują najlepiej sprzedające się Kryształy 3D z gołąbkami.

Statuetka z gołąbkami prezentuje się bardzo subtelnie i z gracją. Taka forma podziękowań dla rodziców z pewnością ich wzruszy. Z dumą będą pokazywać ją znajomym i ze łzami w oczach opowiadać o dniu ślubu ich dziecka.