Przedstawiamy Wam kolejną recenzję naszego produktu.

Została przygotowana przez blogerkę Annnę Modzelewską. Prowadzi ona blog Testuję, smakuję i oceniam, na którym opublikowała swoją opinię na temat naszego kryształu 3D Zdjęcie 2D w girlandzie » Różane Serce «.

Zapraszamy Was do przeczytania recencji pt. Zdjęcie w girlandzie z róż.. cudowny prezent na 3 rocznicę ślubu od Kryształy 3D:


Jakiś czas temu nawiązałam współpracę blogową z firmą Kryształy 3D

O firmie:
Świadczymy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz szkła kryształowego. Wykonujemy w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Uwiecznimy wewnątrz kryształu 3D, bez naruszania jej powierzchni, dowolną kompozycję 2D lub 3D. Wygrawerowanym obrazem może być zarówno zdjęcie, jak również model maszyny, budynku czy też logo firmy.

Projekt, który wybrałam sobie tym razem to
Zdjęcie 2D w girlandzie » Różane Serce «

prezent dla chłopaka

Zdjęcie mogłam w kreatorze projektowania dodać jakie chcę, więc dodałam moje z synkiem, bo chcę zrobić mężowi niespodziankę jak wróci w weekend do domku z okazji naszej trzeciej rocznicy ślubu :)) Nie mogę do tej pory wyjść z zachwytu, bo jest bardzo pięknie wykonany! I wiem, że mojemu P :* spodoba się z całą pewnością.

Wygrawerowane w krysztale o wymiarach 10x7x3 cm zdjęcie otoczone trójwymiarową girlandą róż w kształcie serca. Zrobiłam oczywiście zdjęcia z każdej strony, abyście kochani widzieli efekt tej precyzyjnej roboty!

Zdjęcie od góry

pomysł na prezent dla męża

Zdjęcie z boku

prezent dla chłopaka

Oczywiście zanim otworzyłam, aby zobaczyć kryształ, to był bardzo elegancko zapakowany w granatowe pudełko, a w środku wyścielone błękitnym aksamitem. Dołączona jest również bordowa ściereczka do polerowania kryształu z wytłoczonym logo firmy Kryształy 3D.

Pięknie się prezentuje :)) Kryształ 3D jest precyzyjne wykonany techniką grawerowania 3D.

Dla mnie taki projekt robi piorunujące wrażenie. Tym bardziej, że studiowałam na wydziale technicznym i takie techniki wykonywania projektów w szkle kryształowym bardzo mnie interesują.

Moja ocena: 11/10

A co mówi producent??
"Wygrawerowane w krysztale o wymiarach 10x7x3 cm zdjęcie otoczone trójwymiarową girlandą róż w kształcie serca. Efektowny prezent na urodziny, imieniny lub rocznicę. Istnieje możliwość umieszczenia własnej dedykacji."

Zapraszam Was serdecznie na stronę Kryształy 3D, gdzie znajdziecie przeróżne kryształy 3D, które są świetnym prezentem na przeróżne okazje... a nawet może być prezentem bez okazji... tak po prostu z miłości :)

Polecam, bo są naprawdę świetni!! :)

Oryginał recenzji znajdziecie tutaj: Zdjęcie w girlandzie z róż.. cudowny prezent na 3 rocznicę ślubu od Kryształy 3D.


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Anna Modzelewska prowadzi blog Testuję, smakuję i oceniam od 2012 roku.

Sama o sobie: "Jestem szczęśliwą mamą i spełnioną żoną ;) W blogu staram się opisywać kosmetyki, produkty jak i żywienie naszego małego szczęścia. Testuję kosmetyki i produkty w codziennym użytku domowym, jak również produkty ozdobne, które są elementem naszego mieszkania. Opiniuję, recenzuję i oceniam... A opinie robię rzetelne."