Szukasz prezentu miłosnego? Przeczytaj recenzję świecznika Dwa Serca 3D napisaną przez blogerkę Katarzynę Juścińską.

Na co dzień prowadzi ona blog Na falach istnienia... jako Katarina..


W pirackich legendach spełnieniem marzeń pirata był pełny kuferek złota lub biżuterii. Natomiast w naszych czasach zdecydowanie inne cenne rzeczy kryją się w kuferkach. I właśnie dziś chcę się z Wami podzielić zawartością jednego wartościowego kuferka. Otrzymałam go w ramach przedłużenia współpracy z Kryształy 3D.

co na prezent dla kobiety

I właśnie dziś skieruję Waszą uwagę na firmę Kryształy 3D dzięki której kolejny raz otrzymałam przepiękną statuetkę.

Zapraszam do lektury serdecznie.

jaki prezent dla ukochanej

Zapraszam na główną stronę i na Fb producenta. Znajdziecie tam otrzymana przeze mnie statuetkę oraz ciekawe pomysły na prezenty na przykład na Ślub znajomych.

Link do strony głównej
Kryształy 3D

prezent miłosny

Statuetka o wymiarach 8x5x5 cm oczywiście szklana. Choć nie dużych rozmiarów ale za to bardzo romantyczna. Umieszczone w niej laserowo dwa serca w jeszcze większym stopniu podnoszą charakter romantyzmu, miłości dwóch osób. W górnej części statuetki znajduje się miejsce na podgrzewacz, który rozświetla statuetkę i sprawia, że urok romantyzmu który dzięki świeczce rozświetla całe pomieszczenie w którym się znajduje. Przy zgaszonym świetle statuetka prezentuje się wręcz cudownie i wytwornie.

Nie doszukacie się na niej rys lub plądr, czyli bąbelków powietrza które w hutnictwie obniżają jakość prezentowanego szkła. Statuetka wykonana jest laserowo i bardzo starannie.

Przekonałam się o tym nie raz, że pracownicy firmy bardzo dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów. Każdej jak i tej statuetce którą otrzymałam nie mam nic do zarzucenia. Nie ma rys, pęknięcia i obicia ani razu się nie pojawiły. Pozostaje mi ją po prostu chwalić, ponieważ nie mam jej nic do zarzucenia.

Cała statuetka jak jej górna część wykonana jest precyzyjnie, wręcz idealnie.
Umieszczone w niej laserowo dwa serca w jeszcze większym stopniu...

prezent dla chłopaka

Moje ciche motto, które towarzyszy mi długie miesiące.
To właśnie ten napis rozczula moje serce,
bo przecież bez miłości nie da się żyć!

Takiego Cię wybrałam...
Takiego pokochałam...

jaki prezent dla kobiety

Za każdym razem jak jest mi dane cieszyć się otwierana przesyłką od Kryształy 3D to wiem doskonale, że zawsze do statuetki jest dołączony kuferek w formie etui.

Dołączony jest zawsze! I za każdym razem cieszy moje oczy swoją intensywną barwą. Tym razem otrzymałam kuferek czerwony w sam raz pasujący do charakteru statuetki.

piękny prezent dla kobiety


zdjecie blogerkiO AUTORCE
Katarzyna Juścińska prowadzi blog Na falach istnienia... od 2011 roku.
Sama o sobie mówi, że jest szaloną dziewczyną kochającą fotografie i wszystko co wiąże
się z tą dziedziną.