Tort ślubny jako motyw przewodni w Prezentach dla Rodziców

1 2 3 4 5

Jak ślub to wesele, a jak wesele to koniecznie... tort! Ogromny i tak słodki, jak słodka jest miłość młodej pary. Jest to punkt kulminacyjny każdego przyjęcia. Ten moment nawiązuje do przesłania, że od chwili ślubu małżonkowie będą wspólnie dzielić radości i trudy życia. Aby życie było jak najbardziej przyjemne, pierwszą ich wspólną czynnością jest dzielenie się pięknie ustrojonym i przepysznym tortem. Takiego motywu nie mogło zabraknąć w naszym sklepie.
Dzięki temu artykułowi zobaczysz jak wygląda wysoka statuetka z tortem weselnym. Dowiesz się co wpisać w prezencie dla Rodziców. I najważniejsze, przeczytasz opinie Klientów, którzy już podarowali ten prezent.

Jak wygląda Prezent dla Rodziców z tortem weselnym i gdzie można go kupić?

Nasz tort weselny jest wysoki na pięć pięter i gustownie ozdobiony. Na górze znajdują się dwa symboliczne łabędzie. Te dostojne ptaki łączą się ze sobą na całe życie i tego samego wszyscy chcą życzyć nowożeńcom – trwałości i wierności do końca. Statuetka Tort 3D jest eleganckim rozwiązaniem na prezent dla Rodziców. Znajdziesz go na naszym sklepie internetowym. Zobacz jak pięknie prezentuje się na zdjęciach.

Ten słodki wzór aktualnie dostępny jest w jednym formacie. Aby uatrakcyjnić prezent można do niego dołączyć podstawkę drewnianą bądź z podświetleniem LED.

Dedykacja dla Rodziców - to ważny element.

Wyobraź sobie jaką przyjemność sprawisz Rodzicom dodając do tortu kilka słów płynących prosto z serca. Gwarantujemy, że jeszcze przez wiele lat będą ze wzruszeniem spoglądać na statuetkę i czytać Waszą dedykację. Spraw, aby wzruszenie trwało wiecznie, jak wieczne są statuetki. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z naszej bazy najlepszych dedykacji na ślub dla Rodziców.

Opinie naszych Klientów, po podarowaniu Prezentu dla Rodziców z tortem

Do tej pory osoby, które zamówiły statuetkę Tort 3D o swoim zakupie wypowiadają się bardzo pozytywnie. Poniżej możesz przeczytać niektóre z ich opinii:

  • Statuetka jest idealna,gdy ja się podświetli jest jeszcze ciekawsza.Fajny pomysł na prezent.
  • Bardzo mi się podoba i myślę że młodej parze także
  • Tort weselny i życzenia od serca, nic więcej nie potrzeba. Polecam
  • Motyw tortu jest świetny. Będzie przypominał parze młodej o słodkim torcie, który był na ich weselu
  • Ładna efektowna statuetka, na prezent idealna
  • Śliczna pamiątka, starannie wykonana. Bardzo piękny prezent.
 

Podsumowanie

Statuetka Tort 3D to prezent dla Rodziców o swobodnym charakterze. Spodoba się rodzicom o wesołym usposobieniu. Statuetka z cukierniczym motywem będzie przywodzić na myśl tylko słodkie momenty wesela.