Serca jako motyw przewodni w prezentach ślubnych dla Rodziców

1 2 3 4 5 6 7

Nie ma bardziej wymownego kształtu niż serce. Ewidentnie kojarzy się tylko z jednym, z miłością! Dlatego też nie mogło zabraknąć takiego wzoru w naszym sklepie wśród prezentów ślubnych dla Rodziców.
Dzięki temu artykułowi dowiesz się co nas skłoniło do wykonania takiego wzoru i zobaczysz jak wyglądają najciekawsze prezenty z sercem. Mogą Cię również zainteresować opinię Klientów po otrzymaniu Kryształu 3D, które znajdziesz pod koniec artykułu.

Jak powstał pomysł na Prezent ślubny z sercami?

Obrączki to znak trwałości i wierności, para gołąbków to pokój i przyjaźń natomiast serca symbolizują namiętną miłość. Zestawienie obok siebie takich wzorów dokładnie ilustruje to czego każdy chciałby życzyć nowożeńcom, jednocześnie tworząc kompozycję miłą oku.
Statuetka idealnie sprawdzi się jako prezent dla Rodziców na długie lata. Bardzo możliwe, że rodzice z dumą postawią ją na honorowym miejscu w mieszkaniu i często myślami powrócą do dnia, w którym ich kochane dziecko składało przysięgę małżeńską.

Kliknij w poniższy link, aby zobaczyć jak model 3D z sercami wygląda z różnych stron:

Dedykacja ślubna dla Rodziców - wpiszesz ją pod sercami.

Życzenia na podziękowanie dla rodziców możesz umieścić w wolnej przestrzeni pod sercami. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy najlepszych dedykacji na podziękowania dla Rodziców. Ponad życzeniami na wstędze widnieje nagłówek, który jest do wyboru. Jeżeli nie znajdziesz akurat takiego, którego potrzebujesz – napisz do nas.

Jak wygląda Prezent ślubny dla Rodziców z sercami i gdzie można go kupić?

Statuetki ze wzorem Serca 3D dostępne są w różnych formatach – możesz wybrać odpowiednią wielkość w zależności od potrzeby.

Poniżej zdjęcia na których możesz zobaczyć jak prezentują się dane kryształy 3D.

Zdjęcia nie zawsze oddają tego piękna jakie emanuje z Kryształów 3D. Dlatego zapraszamy do obejrzenia filmu, aby w pełni zobaczy urok tych prezentów na ślub dla Rodziców.

Co mówią klienci o takim pomyślę na prezent ślubny

Statuetki ze wzorem Serce 3D cieszą się niemałą popularnością i często stają się odpowiedzią na oryginalny pomysł na podziękowania dla rodziców. Zadowoleni klienci chętnie dzielą się opiniami na ich temat. Niektóre z nich możesz przeczytać poniżej:

 • Bardzo polecam, bardzo fajny prezent dla rodziców, super pamiątka,
  bardzo dobrze wykonane.
  Jeszcze raz polecam.
 • Wspaniałe statuetki, rodzice i chrzestni byli zachwyceni. Stanowiły prawdziwą ozdobę wesela. Dziękuję za pomoc z dedykacją!
 • Zamówiony towar spełnił całkowicie moje oczekiwania. Obdarowani tą pamiątką są zadowoleni z niej.
  Bardzo dobry pomysł na prezent, Polecam
 • Rodzicom bardzo się podobała statuetka, mi oczywiście też
 • Statuetki są piękne, profesjonalnie wykonane, zapakowane w ładne niebieskie pudełko.
 • Wysokiej jakości kryształy 3D - wykonanie ekspres - zamówione
  w niedziele a we wtorek w południe
  już miałem w rekach!
 • Produkt z najwyższej półki.
 

Podsumowanie

Jeżeli Twoi rodzice lubią tradycyjne motywy ślubne, to nie ma wątpliwości, że statuetka Serca 3D wzbudzi ich sympatię. Możesz podarować rodzicom wspólną statuetkę, jednak równie dobrze zrobić indywidualne prezenty. Wszystko zależy od koncepcji i gestu przyszłych małżonków. Najważniejsza jest pamięć i wdzięczność oraz to, aby rodzice otrzymali szczery prezent od serca.