Blogerka Klaudia Libionka przygotowała dla Was recenzję kryształu 3D - Koronkowe Serce 3D.

Zapraszamy Was gorąco do zapoznania się z jej recenzją:


W ramach współpracy z firmą Krysztaly3D.pl już jakiś dłuższy czas temu otrzymałam kryształ 3D, który jest kolejną propozycją na idealny prezent dla ukochanej osoby.

prezent dla młodej pary

Nadeszła pora, że sama mogłam wybrać sobie kryształ 3D - wybrany wzór i napis. Powiem Wam szczerze, że jest to bardzo trudne zadanie :) Przynajmniej dla mnie. Nie mogłam się zdecydować, w jakim kierunku iść przy wybieraniu. Ale był pewien kryształ 3D, która od razu wpadł mi w oko i o którym od początku marzyłam. Był to kryształ 3D z motywem koronkowego serca, które jest po prostu przepiękne. I tym oto sposobem mam dla Was kolejną propozycję prezentu dla ukochanej osoby.

prezent na ślub

Serce - kojarzy się z miłością. Z osobą którą kochasz. Dla niej, zrobiłbyś wszystko. Przewróciłbyś świat do góry nogami, aby tylko była szczęśliwa. Ofiarowałbyś gwiazdkę z nieba. Wszystko. Ale wróćmy do bardziej przyziemnych rzeczy. W jaki sposób dość ciekawy, oryginalny i elegancki podarować prezent lub przypieczętować miłość w rzeczy materialnej?

Firma Kryształy 3D podpowiada nam właśnie taki prezent.

Elegancki, gustowny, taki, którego nie rzucimy w kąt. Tylko postawimy w jakimś widocznym miejscu. I uwierzcie mi jeśli przyjdą do Was goście - ten kryształ 3D przyciągnie ich wzrok

prezent ślubny

Tak jak wspomniałam wybrany wzór to koronkowe serce wykonane w formacie 3D. Po raz kolejny zachwyca ono swoim wyglądem. Co tu dużo mówić... jest po prostu piękne. Co do samego kryształu 3D jego format to 15x10x6 cm - waży ponad 2kg, co mówi chyba samo za siebie. Mimo wszystko jest delikatna i elegancka jak już wspominałam wcześniej. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - dostajemy ją w bardzo eleganckim pudełeczku. Które ja do zdjęć wykorzystałam jako tło. Jak widać wyłożone jest ono satyną przez co wygląda naprawdę bardzo elegancko i, że tak powiem "bogato".

Wygrawerowany napis który widnieje w krysztale 3D to:

"Miłość nie polega na wzajemnym
wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu
w tym samym kierunku."

Wybierając napis na kryształ 3D kierowałam się tym, aby pasował wizualnie do motywu. Ale też, aby jakoś się ze mną utożsamiał. Myślałam o tym, że kiedyś postawię ją w jakimś widocznym miejscu, kiedy zamieszkam z ukochanym. Chciałam żeby to była taka nasza pamiątka, nasze słowa, które pasują do Nas.

Po otrzymaniu kryształu 3D kiedy pokazałam ją chłopakowi, bardzo mu się spodobała i zgodził się ze mną, że kiedyś będzie stała na honorowym miejscu w naszym wspólnym domku :)

Przy wyborze kryształu 3D napis wybieracie sobie same. I w tym miejscu możecie się właśnie pokierować tą drogą co ja. Wybrać coś, z czym będziecie się utożsamiać. Lub po prostu coś co Wam się podoba, jakiś ulubiony cytat, sentencję czy aforyzm. Producent oferuje gotowe poradniki z dedykacjami i tam też możecie sobie wybrać co będzie najbardziej Wam pasować.

Podsumowując mój wpis, wybierając kryształy 3D firmy Kryształy 3D na prezent na pewno nie popełnicie żadnej gafy i ktoś będzie niezadowolony. Jest to bardzo elegancki i gustowny prezent. Poza tym tak jak wspomniałam, jest to prezent, którego nie rzucicie w kąt tylko będzie stał gdzieś na półce przyciągając wzrok. Prezent dla każdej osoby lubiącej kunszt i elegancję.

Jeśli spodobał Wam się motyw serca w krysztale 3D oto bezpośredni link do niej
Koronkowe Serce 3D ~ mega duży kryształ.

Moja ocena: 5/5


zdjecie blogerki

O AUTORCE
Sama o sobie mówi: Aktualnie uczęszczam do policealnej szkoły kosmetycznej. Interesuję się wizażem i charakteryzacją - jestem samoukiem, więc nie każda moja praca jest idealna. Ale człowiek uczy się na błędach, a praktyka czyni mistrza :) Kocham modę i urodę jak chyba każda kobieta. Lubię kosmetyki tanie ale dobre, dlatego właśnie takie będę się starać dla Was recenzować :)
Klaudia Libionka prowadziła blog My Brushes My Life od 2013 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już utrzymywany. Wcześniej dostępny był pod adresem: http://mybrushesmylife.blogspot.com/