Para Młoda jako motyw przewodni w Podziękowaniach Rodzicom

1 2 3 4 5 6 7

Chcesz podarować Pamiątkę ślubu jedyną w swoim rodzaju. Zależy Ci, aby Wasi Rodzicie cieszyli się nią przez lata. Pragniesz, aby prezent jednoznacznie kojarzył się im z Waszym ślubem. Jeżeli utożsamiasz się z tymi stwierdzeniami, zobacz jak wyglądają Podziękowania Rodzicom z motywem Państwa Młodych.
Z tego artykułu dowiesz się co nas skłoniło do stworzenia prezentu dla Rodziców z Parą Młoda. Jaką dedykację umieścić w Podziękowaniu i gdzie można je znaleźć. Obejrzysz zdjęcia prezentujące Kryształy 3D z Parą Młodą i dowiesz się co inni piszą na temat tego prezentu ślubnego.

Jak powstał pomysł na Pamiątki Ślubu z Parą Młodą?

Młody i Młoda, tacy piękni i szalenie w sobie zakochani. Główni bohaterowie całego zamieszania jakim jest Ślub, więc oczywistym jest fakt, że w naszej ofercie pojawiają się motywy z ich postaciami. Przystojny Pan w garniturze w towarzystwie swojej świeżo upieczonej Małżonki pojawiają się w naszych statuetkach w różnych scenkach, zawsze w siebie wtuleni i wpatrzeni. Statuetki z takim motywem to bardzo wymowny i jednocześnie oryginalny pomysł na podziękowania Rodzicom. Staraliśmy się stworzyć kryształ 3D, aby po latach patrząc na niego, nikt nie miał wątpliwości z jakiej okazji został on podarowany.

Dedykacja dla Rodziców - to ważny element.

Wolną przestrzeń poniżej wzoru możesz wypełnić własną dedykacją, w której wyrazisz wdzięczność dla swoich rodziców. Nie martw się, masz na to bardzo dużo miejsca. Jeżeli nie wiesz co napisać to zapraszamy do skorzystania z naszej bazy najlepszych dedykacji na ślub dla Rodziców.

Jak wygląda Prezent dla Rodziców z Parą Młodą i gdzie można go kupić?

Kryształ 3D na Podziękowanie dla Rodziców możesz kupić bezpośrednio u nas. Zanim przejdziesz do naszego sklepu, zobacz jak gotowe statuetki prezentują się, oglądając poniższe zdjęcia.

Jak możesz zauważyć wzory znacznie się od siebie różnią, co powoduje, że każdy znajdzie dla siebie najpiękniejszy prezent na podziękowania Rodzicom. W naszej ofercie mamy dostępne następujące wzory z Parą Młodą:

W przygotowaniu jest jeszcze Para Młoda 3D w samochodzie retro. Każdy ze wzorów wykonany jest z najwyższą starannością o detale, aby jak najwierniej oddać uczucia i klimat chwili. Jak możesz zauważyć wzory znacznie się od siebie różnią, co powoduje, że każdy znajdzie dla siebie najpiękniejszy prezent na podziękowania Rodzicom.

Co mówią klienci o takim pomyślę na Podziękowania dla Rodziców? 

Statuetka z motywem Pary Młodej to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o prezent ślubny. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z zakupu i chętnie dzielą się opiniami na ich temat.

  • Piękny wzór:) polecam jako podziękowanie dla rodziców
    lub dziadków podczas ślubu:)
  • Szczerze polecam, wszystko wykonane dokładnie tak jak życzy sobie klient. Statuetka, którą zamówiłam jest przepiękna
    i idealna na prezent.
  • Super prezent, na żywo wygląda jeszcze lepiej jak na zdjęciu!
  • Produkt fantastyczny. Efekt 3D wygląda super. Kryształ 3D najlepiej prezentuje się pod światłem.
  • Śliczna, idealnie zrobiona
  • Arcydzieło
 

Podsumowanie

Statuetki z motywem Pary Młodej mają różny charakter. Są wzory wesołe jaki i bardziej oficjalne. W zależności od usposobienia rodziców można dobrać motyw w idealnie dopasowanym stylu. Obdarowane osoby będą zachwycone i z pewnością nie raz wrócą myślami do chwili wręczenia statuetek.