Z przyjemnością przedstawiamy Wam recenzję naszego produktu przygotowaną przez blogerkę Katarzynę Juścińską.

Na co dzień prowadzi ona blog Na falach istnienia... jako Katarina, na którym opublikowała swoją opinię na temat jednego z naszych kryształów 3D z Różą 3D »Kwiat Miłości«.

Życzmy miłej lektury!


Ucieszyłam się niezmiernie jak odczytałam informację, że firma Kryształy3D.pl chciałaby nawiązać ze mną współpracę. Jakież to wielkie szczęście wtargnęło w moje serce. Radość była wielka, ponieważ już wcześniej zdążyłam poznać asortyment tej firmy czytając wpisy naszych koleżanek z blogspota. Już wtedy pomysł z przepięknie wykonanymi figurkami wzbudził moją ciekawość i zachwyt.

Dziś po kilku miesiącach obserwacji kryształów 3D u innych dziewczyn mam taką w swoich dłoniach. Cytat w krysztale 3D "Pamiętaj, Twoje serce zawsze będzie mi domem" zaczerpnęłam z filmu The Vow, troszkę go zmieniłam by bardziej oddawał to co chciałabym głośno powiedzieć.
Mam nadzieję, że spodoba się Wam moja inwencja twórcza. Teraz zapraszam na moją sesję kryształu 3D.

zdjecie statuetki

zdjecie statuetki

Od producenta: Efektowna róża 3D o rozłożystym pąku i pięknych, wyjątkowo plastycznych liściach, wygrawerowana w krysztale 3D o wymiarach 8x5x5 cm. Kwiat miłości, który na zawsze pozostanie świeży i piękny.

Istnieje możliwość umieszczenia własnej dedykacji.

Typ produktu: kryształ 3D
Wymiary: 8x5x5 cm
Realizacja: do 2 dni
Opakowanie: eleganckie etui
Dostępność:dostępny

prezent walentynkowy

prezent miłosny

wyznanie miłości

Choć niewielka to i tak swoim światłem potrafi rozgrzać nie jedno zimne serce. Uważam tak dlatego ponieważ wiem, że nie wszyscy gustują w takich świecidełkach stojących na szafce czy w komodzie. Ja je w ręcz uwielbiam, można je ustawiać i łączyć z innymi przedmiotami. Za sprawą tego kryształu 3D za każdym razem jej blask rozświetlał mój pokój.

Podczas Świąt nie jednej osoby przykuł uwagę.
Magia kryształu 3D sprzyjała nastrojowi świątecznemu. Umieszczona obok świec, latarni morskiej lub kolorowych brokatowych bombek prezentowała się świetnie. Poniższe zdjęcia wykonałam umieszczając ją w łazience na półce, ponieważ tak jej blask był widoczny najpiękniej. Przyciemnione nastrojowe światło najpiękniej oddawało blask róży z listkami.

pomysł na prezent na walentynki

Kryształ 3D jest przezroczysty i ciężki. Posiada idealnie wyszlifowane krawędzie, przez co zacięcie nimi jest nie możliwe, więc jest bezpieczna również dla dzieci. Pladry, rysy czy smugi nie występują. W wewnątrz niej umieszczony jest kwiat róży wykonany laserem 3D. Kwiat róży możemy podziwiać z każdej strony i pod innym kontem. Dodatkowo cały efekt wzmacnia czarna plastikowa podstawka LED, rozświetlając kryształ 3D swoim blaskiem. poprzez cztery bezbarwne diody.

Kryształ 3D jedynie stoi na podstawce, nie jest w żaden sposób z nią połączony. Szkoda, moim zdaniem mógłby być zespolony. Tworząc jedność. Figurkę podświetlimy trzema bateriami, bez których niestety podstawka nie działa. Baterie kupujemy osobno, producent kryształu 3D nie dołącza ich do zestawu. Dodatkową informacją jest fakt, że podstawka zawiera wejście na podłączenie jej do prądu. W zamian baterii otrzymałam solidny i stabilny futerał, który chroni kryształ 3D przed uszkodzeniami. Niestety chcąc mieć w jednym miejscu również podstawkę, jest to niemożliwe. Producent nie przewidział dla niej miejsca, pewnie dlatego, że podstawki są różnej wielkości. Dla mnie to nie jest problem, ponieważ kryształ 3D świeci blaskiem na półce, a futerał odpoczywa w szufladzie. Dodatkowo otrzymałam przepięknie napisany list z własnoręcznym podpisem właścicielki firmy Kryształy 3D Pani Anny Sawoń, oraz ściereczkę z logiem firmy. Będzie mi ona służyć do ścierania śladów po paluszkach osób zainteresowanych kryształem 3D. A trochę ich było ponieważ świąteczni goście z wielką ochotą i zainteresowaniem przyglądali jej się z bliska. Widziałam po oczach, że kryształ 3D bardzo im się podoba.

Wówczas w mojej głowie narodził się pomysł prezentu na kolejne Święta Bożego Narodzenia. Uważam, że będzie pięknym, niezapomnianym prezentem, którym na pewno nasza obdarowana osoba będzie nią zachwycona.

walentynki

prezent z okazji walentynek

walentynkowy prezent

miłosny prezent

Oryginał recenzji znajdziecie tutaj: Twoje serce zawsze będzie mi domem...Kryształy3D...


zdjecie blogerkiO AUTORCE
Katarzyna Juścińska prowadzi blog Na falach istnienia... od 2011 roku.
Sama o sobie mówi, że jest szaloną dziewczyną kochającą fotografie i wszystko co wiąże
się z tą dziedziną.