Z okazji Dnia Dziecka (1.06.2017r.) mieliśmy przyjemność gościć młodych ludzi z Akademii Przyszłość w ramach akcji Fotel Prezesa. Nigdy nie słyszeliśmy o takim wydarzeniu, ale gdy poznaliśmy szczegóły, sam pomysł bardzo nam się spodobał, dlatego postanowiliśmy wziąć w nim udział.

Jak możemy przeczytać na stronie Akademii Przyszłość, wydarzenie Fotel Prezesa ma na celu rozbudzenie w dzieciach marzeń, zmotywowanie do stawiania sobie wysoko poprzeczki i zapewnienie, że porażki i niepowodzenia w szkole wcale nie muszą wpływać na ich dorosłe życie. Patrząc na nasze szkolne lata, które też nie zawsze były łatwe i kolorowe, postanowiliśmy otworzyć drzwi do naszej firmy i opowiedzieć jak udało nam się wspólnie osiągnąć sukces.

Po wystąpieniu prezesa, dzieci miały mnóstwo pytań i oczywiście każde chciało usiąść na jego fotelu. Z wielkim zainteresowaniem oglądały wygrawerowane statuetki. Jednak największe wrażenie zrobiło na nich projektowanie fotokryształu z wspólnym zdjęciem, które zrobiliśmy podczas spotkania.

Nie obyło się bez prezentów, w końcu to dzień dziecka. Jak się okazało, trafiliśmy w dziesiątkę. Wszystkie dzieci uwielbiają kotki, a my specjalnie dla nich wykonaliśmy breloczki z tymi zwierzątkami.Miały również okazję wykonać profesjonalne zdjęcia Kryształu 3D w studiu fotograficznym. I musimy przyznać, że wyszło pięknie. Sami oceńcie.

Kolejnym etapem wycieczki było przejście do działu produkcji. Dzieci miały okazję zobaczyć jak produkowane są Kryształy 3D i ile pracy trzeba włożyć, aby wykonać statuetkę, którą wcześniej wspólnie zaprojektowaliśmy. Maszyny grawerujące na wszystkich robią duże wrażenie i tym razem też tak było.

Na zakończenie otrzymaliśmy wizytówki od dzieci oraz podziękowanie w formie dyplomu.

Było nam smutno, że spotkanie dobiegło końca. Jednocześnie cieszy nas fakt, że mogliśmy gościć dzieci w tym ważnym dla nich dniu. Niewykluczone, że za kilkanaście lat znowu się spotkamy, ale już jako koledzy z pracy.