Prezentujemy Wam kolejną recenzję statuetki Drzewko Miłości 3D!

Tym razem recenzja została napisana przez blogerkę Katarzynę Malik. W swoim blogu opublikowała ona opinię na temat naszej statuetki Drzewko Miłości 3D.

Zapraszamy Was do przeczytania jej recenzji:


W ramach współpracy otrzymałam wybraną przeze mnie statuetkę 3D z personalizowanym napisem. Ogromnie zaskoczył mnie czas realizacji w piątek moje zlecenie zostało przyjęte do realizacji w godzinach popołudniowych, a dzisiaj, tj. wtorek, kurier dostarczył mi statuetkę. Błyskawiczna dostawa zachęca do kupna statuetek, czasem nie mamy za wiele czasu, a chcemy podarować coś wyjątkowego

prezent dla dziewczyny

A teraz moje wrażenia po rozpakowaniu przesyłki.

Na plus zaskoczyło mnie to, że statuetka przyszła do mnie w pięknym pudełku wyścielonym niebieską tkaniną, już samo pudełko jest ładne i prezentowe. Sklep dodaje do zamówienia piękną ściereczkę do czyszczenia statuetki z wytłoczonym logiem Krysztaly3D.pl, ściereczka jest w kolorze bordowym.

Teraz kilka zdjęć:

pomysł na prezent dla dzeiwczyny

prezent dla ukochanej

pomysł na prezent dla dziewczyny

Mogę Was zapewnić, że statuetka na żywo jest jeszcze ładniejsza, drzewko jest przepiękne, każdy detal jest autentyczny, każdy szczegół dopracowany.

Dedykacja na statuetce:

"Niech nasza miłość,
dojrzewająca jak owoce
w słońcu lata
będzie trwała,
jak najstarsze drzewa
naszego świata.

Katarzyna i Piotr"

Statuetka w 100% zgodna z moim projektem. Efekt 3D jest godny podziwu, ale najlepsza jest możliwość personalizacji i wyboru statuetki na każdą okazję.

Dziękuję Krysztaly3D.pl za możliwość otrzymania tak pięknej, spersonalizowanej statuetki, która zagości u mnie w domu na całe życie ciesząc nasze oczy. Polecamy z całego serca znajomym i przyjaciołom Państwa sklep.


zdjecie blogerki

O AUTORCE

O sobie mówi: "kosmetyczna maniaczka, uwielbiam poznawać nowe zapachy, nowości kosmetyczne i być na bieżąco z nowinkami, Mama i Żona to moje kolejne etaty :) Testuję, oceniam i pomagam Wam wybierać to co najlepsze:)"

Katarzyna Malik prowadziła blog Hutosia od stycznia 2014 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już utrzymywany. Wcześniej dostępny był pod adresem http://hutosia.blogspot.com