Tuż przed dniem kobiet ogłosiliśmy na Facecbooku szybką akcję dla naszych fanów.

Każdy mógł zaproponować co chciałby umieścić wewnątrz statuetki. Zwycięski pomysł miał zostać nagrodzony darmowym kryształem 3D z autorskim motywem. Spośród wszystkich propozycji nasz zespół wybrał pomysł Pani Bogumiły, który nazwaliśmy Serce na dłoniach 3D. Pani Bogumiła po otrzymaniu kryształu 3D zgodziła się przesłać nam kilka zdjęć wraz z recenzją produktu. Możecie zapoznać się z nią poniżej.


Przepiękny kryształ 3D z motywem wymyślonym przeze mnie.
Wykonany z wielką starannością przestrzenny obraz 3D znajdujący się w środku statuetki wygląda cudownie i dopasuje się do każdego wnętrza, klasycznego jak i nowoczesnego.

prezent dla babci

Przepiękna głębia obrazu 3D doskonale odzwierciedla wszystko co chciałam ująć w tym jednym, małym obrazku.
Czyli to co w rodzinie dla mnie jest najważniejsze, dłonie symbolizujące wsparcie i siłę rodziny, serce i znak w środku oznaczają nieskończoną i wielką miłość, jaką daje nam rodzina. I oczywiście jak dla mnie idealna sentencja pod obrazkiem.
Myślę jednak, że kryształ z tym obrazem doskonale nada się na każda okazję, dla ukochanych osób.

prezent dla babci

Precyzja wykonania jaką zapewnia pracownia firmy Kryształy3D.pl jest po prostu powalająca, serce i dłonie wyglądają jakby wychodziły z kryształu 3D, dopracowany w każdym szczególe obraz jest tak piękny, iż myślę, że nikt nie będzie w stanie się mu oprzeć.

prezent dla babci

Pięknie opakowany kryształ 3D od razu jest gotowy do wręczenia jako prezent.
Serdecznie wszystkim polecam zakup kryształów na pewno nie pożałujecie.

Z poważaniem Bogumiła Waleszczyńska.