Zastanawiasz się co wybrać na prezent dla dziewczyny?

Blogerka Aneczka przygotowała dla Was recenzję kryształu 3D Róża 3D » Kwiat Miłości « świecznik. Na co dzień prowadzi ona blog Testuję, smakuję i oceniam.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z jej opinią:


Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z Kryształy3D.pl Dzięki niej będę mogła razem z rodzinką cieszyć się produkowanymi przez firmę kryształami 3D, a Wam prezentować ich wdzięki w kolejnej mojej recenzji.
Chciałabym Wam dziś przybliżyć kryształ 3D Kwiat Miłości Róża 3D w świeczniku.

prezent dla babci

Tym razem jest to kryształ 3D z okazji Dnia Babci

Zamówiłam ten kryształ 3D dla mojej mamy, a nasz Maciuś już dał jej prezencik. Świecznik otrzymałam w niebieskim pudełku (etui) wyścielonym od środka, również niebieskim, aksamitem.

prezent na dzień babci

Oczywiście nie mogło zabraknąć wierszyka dla Babci.

„Babciu, babciu coś Ci dam
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat
Babciu, babciu żyj sto lat"

pomysł na prezent dla babci

Kryształy 3D robią piorunujące wrażenie. Mojej mamie bardzo się spodobała. Z każdej strony, również od góry i od dołu, wygląda bardzo ładnie i precyzyjnie.

życzenia dla babci

życzenia na dzień babci

Projekt Kwiat Miłości Róża 3D jest bardzo estetycznie wykonany - moja mama jest nim zachwycona. Osobiście jestem pod wrażeniem wykonania tak pięknego projektu, tym bardziej, że studiowałam na wydziale technicznym i takie techniki wykonywania projektów w szkle kryształowym bardzo mnie interesują. A świecznik jest już od jakiegoś czasu ozdobą stołu w salonie rodziców

Moja ocena: 11/10

Bezpośredni link do prezentowanego kryształu 3D: Róża 3D » Kwiat Miłości « świecznik


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Anna Modzelewska prowadzi blog Testuję, smakuję i oceniam od 2012 roku.

Sama o sobie: "Jestem szczęśliwą mamą i spełnioną żoną ;) W blogu staram się opisywać kosmetyki, produkty jak i żywienie naszego małego szczęścia. Testuję kosmetyki i produkty w codziennym użytku domowym, jak również produkty ozdobne, które są elementem naszego mieszkania. Opiniuję, recenzuję i oceniam... A opinie robię rzetelne."