Niezmiernie miło nam zaprezentować Wam recenzję kryształu 3D Dwa Serca.

Napisana została przez blogera Pawła "Zywel" Kiragę. Prowadzi on blog Zywlowisko, na którym opublikował swoją opinię na temat naszego kryształu 3D Dwa Serca 3D.

Zapraszamy Was do przeczytania jego bardzo ciekawej recenzji:


Stało się! Wczoraj kurier dostarczył średniej wielkości przesyłeczkę.

prezent na rocznicę

Odebrała ją Marika, która właśnie szykowała się do pracy. Z otwarciem paczki czekałem więc do jej powrotu. Gdy tylko ją przywiozłem do domu to od razu zajęła się rozpakowaniem :) Pal licho, że nie jadła jeszcze obiadu. Taka przesyłka była dla niej ważniejsza niż burczący brzuch :)

Zacznijmy więc po kolei ;)

1. Przesyłka

Przesyłka dostarczona kurierem. Wysłana została w piątek i w poniedziałek rano była na miejscu. O nadaniu zostałem poinformowany smsem. Kurier przed doręczeniem dzwonił żeby wszystko potwierdzić. Bardzo solidnie.

Sama paczka jak to paczka. Tektura :) Ale każdy element zapakowany w osobne pudełeczko.

pomysł na prezent dla męża

W środku znalazłem reklamę wyrobów sklepu CrystalCiTY, bardzo miłe podziękowania, formularz zwrotu i ściereczkę do czyszczenia kryształu 3D.

prezent dla chłopaka

Do tego oczywiście jeszcze podstawkę LED.

prezent dla chłopaka

I sam kryształ 3D...

prezent dla chłopaka

Zapakowaną w kartonik, który skrywał etui wyściełane atłasowym materiałem...

prezent dla chłopaka

Właśnie w tym etui spoczywał kryształ 3D. Takie opakowanie zabezpiecza od wszelkich wstrząsów i możemy być absolutnie pewni, że gdy otrzymamy zamówiony towar jest on bardzo dobrze chroniony oraz nadaje się od razu do wręczenia.

Moja ocena:

prezent dla chłopaka

2. Zawartość

O zawartości już napisałem kilka słów. Teraz pora przyjrzeć się jej odrobinę bliżej. W ramach współpracy otrzymałem kryształ 3D i dodatkowo zamówiłem do niej podstawkę LED, aby całość i dobrze się prezentowała i była kompletnym zestawem, który lepiej ocenić niż np. sam kryształ 3D.

Podstawka LED

prezent dla chłopaka

Wyposażona w 4 diody LED dające białe światło. Zasilana jest 3 bateriami typu AA czyli popularnymi "paluszkami".

prezent dla chłopaka

Spód posiada 3 gumowe nóżki, którą zabezpieczają podstawkę przed przesunięciem oraz stabilizują ją.

Kryształ 3D

Link do sklepu z tym produktem

Widziałem wcześniej na kilku blogach recenzję kryształów 3D z Kryształy 3D. Wtedy wydawała mi się ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent. Nie byłem tylko do końca przekonany czy wywołają zachwyt u obdarowanej osoby... Ot kawałek szkła z wygrawerowanymi sentencjami i rysunkiem...

"Oj durny ty, durny" mogę sobie teraz to powiedzieć! Owszem jest to kawałek szkła, ale jest to kawałek bez żadnej skazy. Piękny kryształ! Tak, są na nim wygrawerowane sentencje i motywy 3D... Ale nie są grawerowane mechanicznie i nie jest to tylko potraktowane obróbką szkło, lecz jest to grawerowanie laserowe! Struktura szkła nie została choćby zadrapana! Wszystko dzięki bardzo dokładnemu laserowi, który "tylko" tworzy w szkle mikroskopijne punkciki.
Rysunki i sentencje... Teraz mogę się tylko palnąć w głowę! Mamy do wyboru obraz 2D, 2,5D (wypukłe zdjęcie) i obiekty 3D! Obrazy 2D i 2,5D można otrzymać z własnych, wcześniej wybranych, zdjęć. A sentencje? Mamy możliwość napisania dokładnie tego co sami chcemy! Możemy napisać ukochanej osobie coś co będzie tylko i wyłącznie dla niej!

Kryształ 3D wybrałem specjalnie dla Mariki. Niedługo ma urodziny i chciałem jej zrobić małą niespodziankę. Dlatego, dzięki właśnie możliwości personalizacji, wybrałem obiekty 3D i wpisałem treść dedykacji, która jest właśnie dla niej. Dzięki możliwościom personalizacji otrzymamy wyjątkowy i niepowtarzalny prezent.

prezent dla chłopaka

prezent dla chłopaka

Na krysztale 3D jest napis:

"Wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze w Życiu!"

Kryształ 3D razem z podstawką prezentuje się wspaniale. Diody nie świecą nieprzerwanie, lecz pracują w trybie, w którym 3 się świecą, a czwarta przygasa. Mają mocne światło, a dzięki temu przygasaniu za każdym razem kryształ 3D zostaje inaczej podświetlony i wydobywa się z niego całe jej piękno i magia. Magia rzeczy niby prostych, bo przecież to światło i szkło, ale dzięki CrystalCiTY wszystko tu jest niezwykłe.

Moja ocena:

prezent dla chłopaka

3. Podsumowanie i ocena końcowa

Teraz wiem, że kryształy 3D z Kryształy 3D są idealnym prezentem. Każdy może znaleźć tam coś na każdą okazję. Dzięki personalizacji każdy kryształ 3D jest wyjątkowa i taka jaką sobie życzymy. Czy muszę pisać jaka jest ocena końcowa? Wszystko jasne, ale tak dla przypomnienia :)

Ocena końcowa:

prezent dla chłopaka

Mnie osobiście kryształ 3D zachwyciła. Marika była cała w skowronkach i powtarzała tylko "Jakie to piękne!". Urodziny ma dopiero za tydzień, ale wiem już, że teraz prezent od Kryształy 3D przebić mogą jedynie wakacje w ciepłych krajach :) Nie jestem w stanie nic lepszego teraz podarować i na urodziny dostanie tylko bukiet kwiatów... Żaden prezent nie wygra teraz z kryształem 3D:)

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Sawoń za możliwość otrzymania tak niezwykłego przedmiotu.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto zamówić, to lepiej niech już myśli co w tym krysztale 3D napisać :P

Oryginał recenzji znajdziecie tutaj: Kryształ 3D - recenzja


zdjecie blogerki

O AUTORZE

Paweł "Zywel" Kiraga prowadzi blog Zywlowisko od października 2013 roku.

Z zawodu konstruktor maszyn i urządzeń, miłośnik książek i gadżetów, początkujący bloger. Lat 6 + VAT.
O sobie mówi: "Podobno mężczyzna nie dojrzewa, tylko rośnie i zawsze pozostaje trochę dzieckiem."