Zastanawiasz się jaki kupić prezent dla kobiety? Przeczytaj recenzję kryształu 3D Goździk 3D

Napisała ją blogerka Katarzyna Juścińska. Na co dzień prowadzi ona blog Na falach istnienia... jako Katarina.


Goździki za czasów PRL-u stanowiły wielki symbol uznania wobec kobiet. Powoli czasy się zmieniają, a żywe kwiaty zostają zastąpione sztucznymi lub magicznie uwiecznionymi w szkle. Pracownicy Kryształ 3D są profesjonalistami w tworzeniu tego typu dzieł. Jak wiadomo młodość przemija, jak i również urok żywych kwiatów z dnia na dzień zanika. Jednak dzięki produktom z Kryształ 3D jesteśmy w stanie zatrzymać piękne chwile na długie, długie lata.

Dlatego dziś zdradzę Wam sekret na upamiętnienie najpiękniejszych chwil.

co na prezent dla kobiety

prezent dla kobiety

jaki prezent dla kobiety

Nie znam kobiety, która nie kochałaby żywych, intensywnie pachnących i kolorowych kwiatów.

Każda z nas uwielbia je otrzymywać. Kochamy je mieć blisko podczas naszych kobiecych świąt. Cieszą nasze oko przez długie chwile do czasu jak ich urok zacznie przemijać. Wówczas nieuniknione jest rozstanie z nimi. Dlatego też upominek w formie kryształu 3D sprawi, że takie smutne chwile nigdy nie nadejdą, a urok umieszczonych w nich kwiatach będzie cieszył przez długie lata. Firma dołożyła wszelkich starań by prawdziwe piękno żywych kwiatów było żywe również w krysztale 3D.

Już około miesiąc otrzymany kryształ 3D od firmy Kryształ 3D cieszy moje oczy jak i moich gości. Wiele osób się nią zachwycało, w szczególności wykonaniem oraz magicznym trójwymiarowym goździkiem, któremu z każdej strony można było się przyjrzeć dostrzegając każdy jego szczegół.

Kryształ 3D ma wymiary 15x5x5 cm i choć nie jest duża, to urok jaki wokół siebie rozsiewa jest olbrzymi. Pod wkomponowanym kwiatem, każdy zainteresowany zakupem kryształu 3D może za pomocą konfiguratora krok po kroku w szybki i łatwy sposób umieścić własną dedykację lub wierszyk. Ja wybrałam kilka słów, które odzwierciedlają to co czuję...

MOJE SERCE
NALEŻY DO CIEBIE.
TERAZ I ZAWSZE.

Oczywiście każdy dowolnie może dopasować dedykację według własnego uznania i przez długie lata się nią cieszyć. Moja jak widzicie stoi na komodzie w salonie. Wieczorami włączam podstawkę LED, która rozpromienia swoim blaskiem najciemniejszą część salonu i sprawia, że staje bardzo magiczna.

Tak, wiem, dla części z Was jest to kolejny gadżet, ale powiedzcie same czyż nie prezentuje się uroczo? Moim zdaniem, jako okolicznościowy prezent będzie się spisywał wręcz genialnie. Tym bardziej, że prezent wykonany ze szkła od lat jest bardzo modnym i docenianym dodatkiem do wystroju salonów i sypialni.

co kupić dla kobiety

prezent na dzień kobiet

A tak kryształ 3D prezentuje się z włączoną podstawką.

jaki prezent dzień kobiet

pomysł na prezent dla kobiety

pomysł na prezent na dzień kobiet

dzień kobiet


zdjecie blogerkiO AUTORCE
Katarzyna Juścińska prowadzi blog Na falach istnienia... od 2011 roku.
Sama o sobie mówi, że jest szaloną dziewczyną kochającą fotografie i wszystko co wiąże
się z tą dziedziną.