Wciąż nie wiesz jaki prezent dla mamy? Oto recenzja przygotowana przez blogerkę Klaudię.

Tym razem zamówiła nasz najnowszy produkt Goździk 3D. Klaudia, autorka blogu My Brushes My Life była pod wrażeniem owego kryształu 3D.

Gorąco zachęcamy do lektury!


Po raz kolejny mam okazję przetestowania i zrecenzowania kryształu 3D. Muszę przyznać, że kolejny raz się nie zawiodłam. Czasami nawet zastawiałam się czy moje recenzję są wiarygodne, bo nigdy nie mówię nic złego - ale powiem szczerze, o produktach firmy Kryształy3D.pl, nie da się powiedzieć nic złego. I tak też było tym razem.

prezent na dzień matki

Grawer, który widnieje na krysztale 3D to Goździk 3D. Sam goździk jako kwiat ma wiele znaczeń, zaczynając od miłości a kończąc na nienawiści (w zależności od koloru kwiatu). Jednak ten symbolizuje pozytywne uczucia. Zresztą na pewno znienawidzonej przez Nas osobie nie podarowalibyśmy tak wyrafinowanego i eleganckiego prezentu, zachwycającego swym wyglądem. Jak już wspomniałam jest on w formie 3D, więc daje niesamowity efekt trójwymiarowości. Nie ważne z której strony popatrzymy widzimy kwiat taki jakby był w rzeczywistości. Ze swoimi odstającymi płatkami i listeczkami. To jest chyba rzecz, która najbardziej mnie zachwyca. Zresztą nie tylko mnie. Każdy, kto ją zobaczy jest zaszokowany jej pięknem i perfekcyjnym wykończeniem.

prezent dla matki

Wymiary kryształu 3D to 8x5x5 cm. Mogłoby się wydawać, że nie jest duża. Ale uwierzcie mi - swoje waży. Poza tym gdyby była większa odebrałoby jej to urok. Jest piękna właśnie w takiej formie. Myślę, że umieszczenie graweru goździka w krysztale 3D o tych rozmiarach było bardzo dobrym ruchem ze strony producenta. Jak zwykle dostajemy ją w bardzo eleganckim etui, które od środka wyścielone jest satyną, co wygląda naprawdę bardzo „bogato”. Przepraszam za słowo ale nie wiem jak inaczej mogę ująć to perfekcyjne zapakowanie, które idealnie nam posłuży podczas wręczania prezentu. Wystarczy tylko zawiązać jakąś wstążeczką i nie trzeba się martwić się o zbędne torebki czy papiery do pakowania.

prezent dla mamy na imieniny

O treści dedykacji decydujemy sami. Oczywiście każdy napis zależny jest od sytuacji i okazji z jakiej chcemy wręczyć prezent. Firma ma dla Nas gotowe propozycje napisów, co jest bardzo wygodne (poradniki znajdziecie >TU<).

Jednak dedykację warto wymyślić samemu. I ja właśnie tak zrobiłam. Pomyślałam, że ten kryształ 3D będzie idealnym prezentem dla mojej kochanej mamy dlatego wybrałam jej ulubiony cytat:

„Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia”

Była bardzo miło zaskoczona tym prezentem. Myślę, że idealnie trafiłam w jej gust. Obie lubimy rzeczy zachwycające swoim wyglądem i perfekcją wykonania.

prezent dla mamy na urodziny

Kryształ 3D firmy Kryształy3D.pl mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. Zauważyłam, że każda osoba, która przyjdzie do mnie i wejdzie do mojego pokoju, swoją uwagę zwraca właśnie na te kryształy 3D. I każdy, uwierzcie mi, jest nimi zachwycony. Dlatego uważam, że taki prezent na pewno się sprawdzi i nikogo nie zawiedzie.

prezent dla mamy

Bezpośredni link do prezentowanego kryształu 3D: Goździk 3D ~ średnia statuetka
Moja ocena: 5/5


zdjecie blogerki

O AUTORCE
Sama o sobie mówi: Aktualnie uczęszczam do policealnej szkoły kosmetycznej. Interesuję się wizażem i charakteryzacją - jestem samoukiem, więc nie każda moja praca jest idealna. Ale człowiek uczy się na błędach, a praktyka czyni mistrza :) Kocham modę i urodę jak chyba każda kobieta. Lubię kosmetyki tanie ale dobre, dlatego właśnie takie będę się starać dla Was recenzować :)
Klaudia Libionka prowadziła blog My Brushes My Life od 2013 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już utrzymywany. Wcześniej dostępny był pod adresem: http://mybrushesmylife.blogspot.com/