Kolejna recenzja została przygotowana przez blogerkę Klaudię a dotyczy Świecznika Róża 3D Kwiat Miłości.

My Brushes My Life. Zobaczcie co sądzi o naszym świeczniku:


Dziś kolejny kryształ 3D, który chcę Wam zaprezentować. Tym razem jednak różni się on pod pewnym względem od wcześniej prezentowanych.Jest to bowiem kryształ 3D ze świecznikiem tzn. z miejscem na podgrzewacz. Muszę przyznać, że byłam bardzo ciekawa czy umieszczenie zapalonej świeczki da jakiś efekt. W końcu jest on jakby "na" a nie pod.

Czy taki pomysł producenta obronił się w praktyce?

Zapraszam do recenzji :)

prezent dla dziewczyny

Wygrawerowany motyw to róża 3D Świecznik Róża 3D Kwiat Miłości. Zdecydowanie jest to prezent na każdą okazję bez względu na to czy są to urodziny, imieniny, rocznica, prezent dla ukochanej czy ukochanego . Kwiat jest bardzo szlachetny i ma w sobie ogromną elegancję i piękno. Pomysł na umieszczenie go w krysztale 3D jest wprost zachwycający. Poza tym jest to motyw 3D, więc można powiedzieć, że dosłownie jest w niej umieszczony. Niezależnie z której strony na niego popatrzymy dostrzegamy jego realny wygląd. Widzimy każdy jej lekko rozwinięty płatek, listeczki znajdujące się na łodyżce. Każdy detal. Dlatego kryształ 3D jest tak bardzo zadziwiający i imponuje swoim wyglądem.

Wielkość kryształu 3D to 10x6x6 cm. Jego wielkość jest dla mnie idealna. Kryształ 3D, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, otrzymujemy w bardzo eleganckim pudełeczku, które możecie zobaczyć w tle na zdjęciach. Dlatego dając ją w prezencie, nie musimy się już martwić o opakowanie, co byłoby chyba nie lada wyzwaniem, aby jakoś ciekawie i ładnie ją spakować, aby wszystko wizualnie do siebie pasowało. Chyba, że tylko ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie :) Oprócz wspomnianego pudełeczka, otrzymujemy również małą ściereczkę, która pomoże w utrzymaniu kryształu 3D w czystości.

prezent na urodziny

Napis w krysztale 3D układamy sobie sami według własnego pomysłu. Oczywiście firma ma dla Nas parę propozycji. Ale nie ma to jak napisać coś od siebie i co przede wszystkim pasować będzie do okazji z jakiej ten kryształ 3D ma być podarowany. Ja przy wyborze napisu kierowałam się tym aby wszystko do siebie pasowało. Tzn. motyw róży i coś sentymentalnego, chwytające lekko za serce, co pasowałoby do zapalonej świecy na nim:

"W płatkach róży zapisują miłość swoją... i tkam z nich dywan byś nigdy nie poraniła stóp swoich w wędrówce naszej codzienności..."

Myślę, że moja dedykacja idealnie oddaje charakter kryształu 3D. Ale tak jak wspomniałam napis układać możecie sami (radzę przede wszystkim kierować się okazją). Można również skorzystać ze wspomnianych wcześniej propozycji producenta.

prezent dla dziewczyny na urodziny

A teraz odpowiedź na pytanie:
Czy pomysł producenta o umieszczenie miejsca na świeczkę obronił się w praktyce?

Zdecydowanie! Mogłoby się wydawać, że podświetlenie jej od góry odbierze efekt napisowi znajdującemu się na dole i samej róży. Jednak tak się nie stało. Kryształ 3D jest pięknie podświetlony i widać każdy jego detal, naprawdę daje to magiczny efekt. Z czystym sumieniem mogę Wam polecić właśnie ten kryształ 3D.

prezent dla niej

Dla potwierdzenia mojego zachwytu nad kryształem 3D, przedstawiam Wam zdjęcie wieczorową porą.

prezent urodzinowy

Bezpośredni link do prezentowanego kryształu 3D: Świecznik Róża 3D Kwiat Miłości
Moja ocena: 5/5


zdjecie blogerki

O AUTORCE
Sama o sobie mówi: Aktualnie uczęszczam do policealnej szkoły kosmetycznej. Interesuję się wizażem i charakteryzacją - jestem samoukiem, więc nie każda moja praca jest idealna. Ale człowiek uczy się na błędach, a praktyka czyni mistrza :) Kocham modę i urodę jak chyba każda kobieta. Lubię kosmetyki tanie ale dobre, dlatego właśnie takie będę się starać dla Was recenzować :)
Klaudia Libionka prowadziła blog My Brushes My Life od 2013 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już utrzymywany. Wcześniej dostępny był pod adresem: http://mybrushesmylife.blogspot.com/