Blogerka Klaudia Libionka przygotowała dla Was recenzję kryształu 3D - Koniczynka Miłości 3D ~ średnia statuetka.

Jeśli zastanawiacie się co kupić na 18 urodziny to zapraszamy Was gorąco do zapoznania się z jej recenzją


Kolejny kryształ 3D od Kryształy 3D, którą mam okazję zrecenzować to kryształ 3D z motywem Koniczynki 3D. Jak każdemu wiadomo czterolistna koniczynka przynosi szczęście. Niestety samemu bardzo ciężko ją znaleźć dlatego projektanci z Kryształy 3D umieścili te „szczęście” w krysztale 3D. Uważam, że to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, której chcemy życzyć wszystkiego, co najlepsze w życiu.

co na 18

Koniczynka jest umieszczona w formie 3D dlatego jak zwykle zachwyca swoim wyglądem i zdecydowanie precyzją wykonania. Ale to akurat mogę powiedzieć o każdym krysztale 3D z oferty sklepu. Nie jest to jednak „standardowa” koniczynka tylko wzbogacona dodatkowymi motywami listeczków w środku. Przyznam, że na żywo prezentuje się dość ciekawie.

co kupić na 18

Jak już wspomniałam nie raz motywy 3D w oferowanych kryształach 3D zapewniają niesamowity efekt, obojętnie z której strony się na nie popatrzy. Listeczki tej koniczynki są uwypuklone, co można dostrzec na zdjęciu, jednak nie odbiera jej to ani trochę uroku. A wręcz odwrotnie - dodaje.

jaki prezent na 18

Wymiary kryształu 3D to 10x7x3 cm. Pewnie teraz nie jedna osoba pomyśli sobie, że nie należy ona do największych. Może nie należy, ale swoją wagę posiada. Ale popatrzmy na to też z innej strony. Czy koniczynka znaleziona wśród trawy jest duża? Nie. A w naszym krysztale 3D jest dodatkowo powiększona. Więc można sobie wyobrazić, że w większego rodzaju kryształu 3D wyglądałaby kiczowato i „topornie”. Jedynie takie słowa przychodzą mi na myśli gdy wyobrażam sobie wielką czterolistną koniczynkę. Kolejnym świetnym elementem przy zakupie kryształu 3D jest jej forma zapakowania. Otóż dostajemy ją w ślicznym pudełeczku wyłożonym satyną. Świadczy to o tym jak bardzo producenci dbają o swoich klientów. Pewnie sami nieźle byśmy główkowali w co można zapakować taki kryształ 3D by była wytwornym i eleganckim prezentem. Bo kryształy 3DKryształy 3D zdecydowanie należą do eleganckim prezentów. Takie, które na pewno postawimy gdzieś w widocznym miejscu a nie położymy na półkę z nieładnymi i zakurzonymi figurkami.

prezent na 18

A teraz przejdźmy do tego dla kogo można dać taki kryształ 3D i z jakiej okazji. Oczywiście, że dla każdego komu chcemy życzyć szczęścia. Dla mamy, taty, córki, syna, cioci itd. Jak wspomniałam grawer koniczynki jest wszechstronnym wzorem na prezent dla każdego. Oczywiście oprócz motywu koniczynki wybieramy także napis. Zależny od okazji, lub też z ulubionym mottem lub sentencją. Aby ułatwić Nam sprawę firma ma dla Nas przygotowane gotowe propozycję grawerów. Jednak warto też samemu pomyśleć nad czymś fajnym i ciekawym. Kryształ 3D, który Wam prezentuję do prezent dla córki od rodziców stąd też wybrany napis:

Angelika…
Najpiękniejszych chwil w życiu
nie zaplanujesz.
One przyjdą same.
Rodzice

Jest on bardzo bezpośredni i płynący z serca rodziców, którzy kochają swe dzieci bezgranicznie i jedyne czego pragną to ich szczęścia. Na pewno obdarowana osoba była z niej bardzo zadowolona a jednocześnie zaskoczona tak znaczącym prezentem. Uwierzcie mi, że każda obdarowana osoba nie będzie zawiedziona tym prezentem. Bo będzie to pamiątka na długie lata i tak jak wspomniałam stojąca w centralnym i widocznych miejscu. Jak zwykle Kryształy 3D mogę polecić każdemu kto chce obdarować drugą osobę czymś wyjątkowym i eleganckim.

jaki prezent na osiemnastke

Bezpośredni link do prezentowanego kryształu 3D: Koniczynka Miłości 3D ~ średnia statuetka
Moja ocena: 5/5


zdjecie blogerki

O AUTORCE
Sama o sobie mówi: Aktualnie uczęszczam do policealnej szkoły kosmetycznej. Interesuję się wizażem i charakteryzacją - jestem samoukiem, więc nie każda moja praca jest idealna. Ale człowiek uczy się na błędach, a praktyka czyni mistrza :) Kocham modę i urodę jak chyba każda kobieta. Lubię kosmetyki tanie ale dobre, dlatego właśnie takie będę się starać dla Was recenzować :)
Klaudia Libionka prowadziła blog My Brushes My Life od 2013 roku. Obecnie (stan na 2018/05/05) blog nie jest już utrzymywany. Wcześniej dostępny był pod adresem: http://mybrushesmylife.blogspot.com/