Super odznaki jako motyw przewodni w Podziękowaniach dla Świadków

1 2 3 4 5 6

Już wiesz co na podziękowanie dla Rodziców, jednak pomyśl jeszcze o innych osobach, które w tym dniu są równie ważne i bez nich nie bylibyście w stanie ogarnąć całego zamieszania związanego z przygotowaniami. Świadkowie, bo o nich oczywiście mowa, stresowali się równie wiele co i Wy. Koniecznie trzeba im za to podziękować!
W tym artykule dowiesz się za co warto podziękować świadkom, jaka forma będzie najefektowniejsza i co myślą o niej inni.

Za co najczęściej dziękujemy świadkom?

Świadkowie zasługują na podziękowanie za wsparcie duchowe i organizacyjne, za to, że byli przy Waszym boku w tej podniosłej chwili składania przysięgi i za to, że trzymali formę na weselu i zachęcali gości do zabawy. Swojemu super zespołowi drużby i druhny podaruj kryształowe statuetki z odznakami oraz własną dedykacją. W wolnej przestrzeni umieść treść podziękowania dla świadków. Możesz skorzystać z umieszczonego na blogu zestawienia najpopularniejszych życzeń ślubnych. Niech wiedzą jak ogromnym wsparciem dla Was byli i jak świetnie spisali się w swoich rolach.

Jak wyglądają Kryształy 3D z odznaką?

W naszej ofercie mamy statuetkę z odznaką Super Drużba i Super Druhna, które możesz obejrzeć na poniższych zdjęciach.

Pod wzorami jest jeszcze miejsce na treść własnej dedykacji. Wszystkie informacje na temat tych statuetek znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Opinie Klientów na temat Podziękowań dla Świadków

Wiele osób skorzystało już z naszych sugestii i sprezentowało swoim świadkom statuetki z odznakami. Przeczytaj co piszą na ich temat na Opineo.pl:

 • Jestem bardzo zadowolona z zakupu w tym sklepie! Mega szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
  Gorąco polecam.
 • Bardzo szybka dostawa, kryształy prezentują sie doskonale, jakość wykonania na najwyższym poziomie.
  Gorąco polecam!!!
 • Polecam wszystkim, którzy chcą podarować wyjątkowy prezent wyjątkowej osobie.
 • To profesjonalny i nowoczesny sklep, który ma rewelacyjny asortyment!
  Daje maksimum zadowolenia
  z zamawianego towaru, który sprawia radość i cieszy każdego.
  Polecam, bo naprawdę warto!
 • Świetnie działający sklep. Pamiątki pierwszej klasy, szczerze polecam grawer w szkle, po pierwsze świetnie wygląda a po drugie wcale dużo nie kosztuje. Jeśli chodzi o sklep to wykazuje pełen profesjonalizm
 

Podsumowanie

Statuetki na podziękowanie dla świadków można wręczyć w dniu Ślubu lub po jakimś czasie, gdy emocje już opadną. Bez pomocy Starszej i Starszego przygotowania do wesela byłyby o wiele trudniejsze i bardziej pracochłonne. Ich wkład jest (bądź jeszcze będzie) nieoceniony, wymagający spersonalizowanego podziękowania. Statuetka z własną dedykacją będzie piękną pamiątką na lata.