Dzisiejsza recenzja dotyczy kryształu 3D Obrączki Miłości 3D

Została napisana przez blogerkę Joannę. Prowadzi ona blog Momentforme89, na którym opublikowała swoją opinię na temat naszego kryształu 3D.

Zapraszamy Was do przeczytania recenzji tego pięknego prezentu ślubnego:


Firma Krysztaly3D.pl świadczy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz kryształów 3D. Wykonują w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Kryształy 3D można wybierać wg okazji: prezent dla Niej, dla niego, dla mamy, dla taty, na rocznicę, na chrzciny, prezenty ślubne, Dzień Kobiet, Walentynki, Pierwsza Komunia Święta, Boże Narodzenie. Ponadto według wzoru: zdjęcia w szkle (w technice 2D lub 2.5D/3D), a także modele 3D z kategorii: kwiaty, uczucia, religijne, zwierzęta, pojazdy, ślub, świąteczne, pamiątki z Podlasia i inne. Dodatkowo można zamówić akcesoria do kryształów 3D, a mianowicie podstawki LED szklane lub z tworzywa.

prezent dla młodej pary

Przesyłka tak jak poprzednia dotarła do mnie bardzo szybko. Była dobrze, bezpiecznie zapakowana, dlatego nie uległa żadnemu uszkodzeniu. Kryształ 3D umieszczony jest w przepięknym, solidnie wykonanym granatowym pudełeczku, które w środku wyścielone jest również granatowym aksamitem.

prezent ślubny

Kryształ 3D zgodnie z opisem ma wymiary 15 cm x 5 cm x 5 cm. Szkło zostało dokładnie oszlifowane, na rogach ma bardzo ładne wykończenia. Z kolei napis jak i serduszko z obrączkami zostały efektywnie wykonane. Cenię sobie to, że można dodać dowolny napis i wielkość czcionki dlatego wykorzystałam to jako prezent dla Państwa Młodych, a nie prezent dla rodziców w dniu ślubu.

prezent na ślub

Napis jest dość długi:

"Marii i Łukaszowi
wszystkiego
najlepszego
na nowej
drodze życia.
Spełnienia marzeń,
zdrowia, radości
oraz samych
szczęśliwych
i pogodnych dni
w życiu"

Dzięki wyraźnej i dużej czcionce jest czytelny nawet z większej odległości. Dodatkowo pudełeczko jest solidnie wykonane dlatego nie będzie wymagało dodatkowej oprawy.

pomysł na prezent ślubny

Do paczuszki dołączona była koperta, która zawierała folder reklamowy, list z podziękowaniami za zakup oraz bordowa ściereczka do czyszczenia kryształów 3D z wytłoczonym logiem Kryształy3D.pl. Całość robi naprawdę dobre wrażenie. Prezent na pewno zrobi furorę wśród gości weselnych :)

pomysł na prezent dla pary młodej

Oryginał recenzji znajdziecie tutaj: 34. Kryształy3D cz. 4


zdjecie blogerki

O AUTORCE

Joanna B. prowadzi blog MomentForme89 od lutego 2014 roku.

O sobie mówi: "Studentka uwielbiająca podróże. Blogowanie stało się moją pasją, gdyż dzięki temu mogę testować i opiniować różnorodne produkty. Zaczynając od kosmetyków, po produkty, które mogą stać się świetną inspiracją na prezenty dla bliskich."